(30.03) Sfotografowany w Beverly Hills | Czas spędzony ze znajomymi w Newport Beach – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(30.03) Sfotografowany w Beverly Hills | Czas spędzony ze znajomymi w Newport Beach - 02 Kwi 2018 / Tusihuana

Dnia 30 marca, nasz ulubieniec został sfotografowany w dzielnicy Beverly Hills. Miał na sobie bluzę w kratę, na której przeważały kolory czerwony oraz czarny, czarne spodenki, pod kolor tego także buty. Oprócz tego także otrzymaliśmy zdjęcia z czasu, kiedy przebywał w Blue Bottle Coffee. 24-latek nie był sam, gdyż towarzyszył mu jego znajomy, którego również możemy dostrzec na fotkach. Widać dwójka postanowiła wybrać się na kawę. Oprócz tego piosenkarz zatrzymał się, gdyż rozpoznała go młoda fanka i zrobił sobie z nią zdjęcie. Piosenkarz także w Beverly Hills napotkał fanów, od których dostaliśmy zdjęcie z całą trójką.

30.03 – W Blue Bottle Coffee w Beverly Hills, Kalifornia

30.03 – Zauważony w Beverly Hills, Kalifornia

Artysta został zauważony tym razem w nieco innym miejscu, gdzie nie bywa już tak często. Jest to Newport Beach. Przebywał tam wraz ze znajomymi, a jednym z nich, co możemy wyłapać na zdjęciach był Rory Kramer. W czasie robienia im zdjęć przez fotoreporterów byli w kolejce do toalety, o czym sam Kramer napisał na swoim Instagram Stories dodając jedno z tych zdjęć. Piosenkarz miał na sobie jasno-różową bluzkę, czerwone spodenki, w tym samym kolorze skarpetki oraz różowe trampki. Zobaczcie zdjęcia!

Następnie wybrał się on na jacht, także w Newport Beach. Przebywał tam wraz ze swoimi znajomymi takimi jak m.in. DJ Tay James, Rory Kramer czy Josh Mehl. Po fotkach, a także po videach można stwierdzić, że świetnie się razem bawili. Artysta ma różne outfity na zdjęciach z jachtu, także śmiało zachęcamy do wejścia w galerię i obejrzenia wszystkich zdjęć!

12


KATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Instagram
Kalifornia
Media społecznościowe:
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Przyjaciele
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE