Justin Bieber w najnowszym filmiku Rudy Mancuso – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber w najnowszym filmiku Rudy Mancuso - 04 Kwi 2018 / Tusihuana

Rudy Mancuso jest znany przede wszystkim ze śmiesznych video, nagrywanych na YouTube czy też na Vine. Na pewno możecie go kojarzyć także ze znajomości z naszym ulubieńcem, gdyż już nie raz mogliśmy zauważyć ich razem. 4 kwietnia pojawiło się coś, co chłopaki stworzyli wspólnie. Tym razem ponownie Justin Bieber zagościł w video nagranym na YouTube przed Rudy’ego. Jest tam ukazany jako „Kanadyjski Superman”. Oczywiście jest ono nagrane w chumorystyczny sposób, więc może rozbawić nie jedną osobę. Zobaczyć możemy tam także m.in. takie osoby jak: King Bach, Alesso, Anwar czy też Maia Mitchell. Dodajemy dla Was całe video, a także screenshoty z filmiku.

Video zostało wykonane dzięki ekipie z aplikacji Shots, w której swój udział ma nasz idol. Oficjalny Instagram tej aplikacji, na swoim Stories wrzucił zdjęcie z podpisem osób, które wzięły udział w filmiku. To samo własciwie dodał Sam Shahidi. Oprócz tego Rudy Mancuso dodał zdjęcie „Kanadyjskiego Supermana”, którym jest oczywiście 24-latek!


KATEGORIE:
Filmiki z Justinem
Inne:
Nowości
Youtube

KOMENTARZE