(05.04) Dzień spędzony z rodziną w Kalifornii – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(05.04) Dzień spędzony z rodziną w Kalifornii - 07 Kwi 2018 / Amibizzle

5 kwietnia nasz ulubieniec spędził dzień ze swoją rodziną w Kalifornii, choć bywały miejsca, w których paparazzi sfotografowali go samego. Na przykład wtedy, kiedy został przez nich zauważony w dzielnicy Beverly Hills, kiedy szedł ulicą. Artysta był ubrany w białą koszulkę z brązowymi poziomymi paskami, czarną bluzę z kołnierzykiem, co daje elegancki efekt. Piosenkarz miał na sobie również beżowe spodnie i białe buty. Jego coraz dłuższe włosy rzucają się w oczy.

1234

Następne zdjęcia, które otrzymaliśmy zostały również zrobione przez zawsze czujnych paparazzi, których zawsze jest wszędzie pełno. Fotografie przedstawiają wokalistę, kiedy opuszcza Soulcycle, czyli siłownię, która mieści się w przepięknej dzielnicy Beverly Hills w stanie Kalifornia. Artysta ma pełne ręce; trzyma w nich swoje ubrania, w których ćwiczył, jak przypuszczamy. Oprócz ciuchów możemy dostrzec w jednej dłoni piosenkarza jego telefon, a w drugiej butelkę wody.

05.04 – Zmierzjąc do Nobu w Malibu, Kalifornia

Dostaliśmy trochę wspaniałych zdjęć od paparazzich, którzy zrobili je naszemu ulubieńcowi, ale także te fotografie przedstawiają piosenkarza oraz jego rodzinę, z którą był w Malibu w stanie Kalifornia. W tej restauracji o nazwie właśnie Malibu można skosztować kuchni japońskiej. Wokalista spędził resztę tego dnia ze swoim tatą Jeremym i z jego żoną Chelsey, rodzeństwem, czyli Jazmyn, Jaxonem i Allie. Na kilku zdjęciach widzimy uśmiechniętego piosenkarza, który przytula swojego młodszego brata Jaxona. Też jesteście zdania, że takich zdjęć powinno być więcej? Są one naprawdę urocze!


Siostra arysty, Jazmyn dodała na swojego Instagrama krótki filmik, na którym możemy dostrzec naszego ulubieńca, który leży na jednej z wielu trampolin i patrzy się przed siebie czyli tak jakby w obiektyw. Na nagraniu widać także trójkę rodzeństwa piosenkarza – Jazmyn, która ochoczo skacze, Allie, która tak jak wokalista zrobiła sobie odpoczynek od skoków, a także Jaxona, który przebiega obok naszego idola.

Ostatnie zdjęcia, które otrzymaliśmy od fotoreporterów przedstawiają naszego ulubieńca, który wraz z rodziną, z którą był wcześniej w restauracji, opuszczają Skyzone, czyli park trampolin, który mieści się w pięknym mieście jakim jest Los Angeles. Sądząc po zadowolonych minach oraz szerokich uśmiechach można wywnioskować, że naprawdę świetnie się tam wszyscy bawili!KATEGORIE:
Beverly Hills
Filmiki z Justinem
Inne:
Instagram
Jaxon Bieber
Jazmyn Bieber
Jeremy Bieber
Kalifornia
Los Angeles
Media społecznościowe:
Miejsca:
Nowości
Paparazzi
Rodzina
Youtube
Zdjęcia

KOMENTARZE