(05.04) Dzień spędzony z rodziną w Kalifornii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

07/04/2018 
(05.04) Dzień spędzony z rodziną w Kalifornii
Wpis został dodany przez: Amibizzle

5 kwietnia nasz ulubieniec spędził dzień ze swoją rodziną w Kalifornii, choć bywały miejsca, w których paparazzi sfotografowali go samego. Na przykład wtedy, kiedy został przez nich zauważony w dzielnicy Beverly Hills, kiedy szedł ulicą. Artysta był ubrany w białą koszulkę z brązowymi poziomymi paskami, czarną bluzę z kołnierzykiem, co daje elegancki efekt. Piosenkarz miał na sobie również beżowe spodnie i białe buty. Jego coraz dłuższe włosy rzucają się w oczy.

1234

Następne zdjęcia, które otrzymaliśmy zostały również zrobione przez zawsze czujnych paparazzi, których zawsze jest wszędzie pełno. Fotografie przedstawiają wokalistę, kiedy opuszcza Soulcycle, czyli siłownię, która mieści się w przepięknej dzielnicy Beverly Hills w stanie Kalifornia. Artysta ma pełne ręce; trzyma w nich swoje ubrania, w których ćwiczył, jak przypuszczamy. Oprócz ciuchów możemy dostrzec w jednej dłoni piosenkarza jego telefon, a w drugiej butelkę wody.

05.04 – Zmierzjąc do Nobu w Malibu, Kalifornia

Dostaliśmy trochę wspaniałych zdjęć od paparazzich, którzy zrobili je naszemu ulubieńcowi, ale także te fotografie przedstawiają piosenkarza oraz jego rodzinę, z którą był w Malibu w stanie Kalifornia. W tej restauracji o nazwie właśnie Malibu można skosztować kuchni japońskiej. Wokalista spędził resztę tego dnia ze swoim tatą Jeremym i z jego żoną Chelsey, rodzeństwem, czyli Jazmyn, Jaxonem i Allie. Na kilku zdjęciach widzimy uśmiechniętego piosenkarza, który przytula swojego młodszego brata Jaxona. Też jesteście zdania, że takich zdjęć powinno być więcej? Są one naprawdę urocze!


Siostra arysty, Jazmyn dodała na swojego Instagrama krótki filmik, na którym możemy dostrzec naszego ulubieńca, który leży na jednej z wielu trampolin i patrzy się przed siebie czyli tak jakby w obiektyw. Na nagraniu widać także trójkę rodzeństwa piosenkarza – Jazmyn, która ochoczo skacze, Allie, która tak jak wokalista zrobiła sobie odpoczynek od skoków, a także Jaxona, który przebiega obok naszego idola.

Ostatnie zdjęcia, które otrzymaliśmy od fotoreporterów przedstawiają naszego ulubieńca, który wraz z rodziną, z którą był wcześniej w restauracji, opuszczają Skyzone, czyli park trampolin, który mieści się w pięknym mieście jakim jest Los Angeles. Sądząc po zadowolonych minach oraz szerokich uśmiechach można wywnioskować, że naprawdę świetnie się tam wszyscy bawili!Kategorie:
Beverly Hills, Filmiki z Justinem, Inne:, Instagram, Jaxon Bieber, Jazmyn Bieber, Jeremy Bieber, Kalifornia, Los Angeles, Media społecznościowe:, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, Rodzina, Youtube, Zdjęcia,
KOMENTARZE