(06.04) Z przyjaciółmi w Los Angeles – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(06.04) Z przyjaciółmi w Los Angeles - 08 Kwi 2018 / Amibizzle

6 kwietnia nasz ulubieniec został zauważony przez paparazzich w towarzystwie swoich przyjaciół, czyli Ryana Butlera oraz Chaza Somersa w znanej wszystkim doskonale dzielnicy, jaką jest Beverly Hills, w stanie Kalifornia. Piosenkarz ma na sobie czarną bluzkę z długim rękawem, krótkie spodenki takiego samego koloru co górna część garderoby, białe skarpetki z trzema czarnymi paseczkami poziomymi na samej górze, a także białe wygodne buty. Na większości zdjęć na twarzy wokalisty gości uśmiech. Po niektórych fotografiach można dostrzec, że cała trójka ze sobą rozmawia. Otrzymaliśmy kilka zdjęć, na których nasz idol jest zupełnie sam.

Dotarły do nas zdjęcia, które przedstawiają wokalistę, gdy ten w towarzystwie Josha Mehla przebywa w znanej siłowni, jaką jest Soulcycle, którą nasz ulubieniec ostatnimi czasy bardzo często odwiedza. Stylizacja artysty zmieniła się minimalnie – zmienił on tylko buty; z białych na czarne, co widać na niektórych zdjęcia, które znajdziecie w naszej galerii. Na kilku fotografiach widać, że białe buty, które nasz idol miał założone już wcześniej spoczywają w jego dłoniach, ponieważ wcześniej odebrał w recepcji specjalne czarne buty.

06.04 – Opuszczając Soulcycle w Beverly Hills, Kalifornia

06.04 – Pod swoim domem w Beverly Hills, Kalifornia

Jak zawsze czujni fani wypatrzyli naszego ulubieńca i zrobili mu kilka fotek, które obowiązkowo otrzymaliśmy! Po zdjęciach możemy dostrzec, że artysta ma założoną białą koszulkę, a na jego głowie widnieje czarna czapka z daszkiem, którą ma założoną przodem do tyłu. Spod tej właśnie czapki wystają coraz dłuższe włosy naszego idola, który w dalszym ciągu nie ma zamiaru ich ściąć, tym samym chcąc wygrać zakład, o którym z pewnością każdy słyszał.

Nie mogło się obyć bez filmików od fanów, którzy nagrali naszego ulubieńca, kiedy ten jeździł na rowerze wraz ze swoimi przyjaciółmi w Santa Monica w stanie Kalifornia. Artysta miał na sobie białą koszulkę z nadrukiem z tyłu, co świetnie widać na jednym z filmików. Wokalista był ubrany również w czerwone luźne spodenki do kolan, białe skarpetki i czarne buty. Na głowie piosenkarza spoczywała czarna czapka z daszkiem, którą miał założoną przodem do tyłu.

123456

06.04 – Z fanką Los Angeles, Kalifornia


KATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Przyjaciele
Youtube
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE