(07.04) Piłka nożna w Playa Vista – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(07.04) Piłka nożna w Playa Vista - 10 Kwi 2018 / Tusihuana

Nasz ulubieniec został zauważony dokładnie 7 kwietnia przez fotoreporterów. Złapali go, kiedy ten opuszczał Soulcycle w dzielnicy miasta Los Angeles, czyli dokładnie Beverly Hills. Wychodząc natknął się on na fanki, a z jedną z nich zrobił sobie zdjęcie. To wszystko widać na zdjęciach od nich, ale również dostaliśmy te fotki od fanki! Piosenkarz wychodząc z tego miejsca miał na sobie czarną koszulkę, czerwone spodenki oraz klapki. Wszystko znajdziecie w galerii.

Kolejne zdjęcia pojawiły się z samego Los Angeles. Jedno zdjęcie ponownie trafiło od nas z rąk fana, na którym jest wraz z naszym idolem. Kolejne zostały mu zrobione przez innych fanów. Na jednym z nich możemy zobaczyć także Jeremy’ego Biebera, Ryana Butlera czy też Chada Somersa.


Dwa zdjęcia trafiły do nas także z samej dzielnicy Beverly Hills. Artyście zdjęcia zrobili fani. Następne zdjęcia, jakie oni mu zrobili pojawiły się z Playa Vista, gdzie nasz idol grał w piłkę nożną. Standardowo z Churchome gra była naprawdę zacięta. Nie zabrakło również zdjęć od paparazzich, którzy bacznie obserwowali jego ruchy. Grał on w białej koszulce i w czerwonych spodenkach. Na głowie miał czerwoną opaskę, a na nogach czarne buty firmy Nike. Podczas meczu piosenkarz doznał lekkiego urazu kostki, jednak jak nam wiadomo – wszystko jest teraz w porządku!

07.04 – W Beverly Hills, Kalifornia

1234 567 8910 11 12

07.04 – Zdjęcia od fanów, zrobione podczas gry w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia

07.04 – Grając w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia


W czasie opuszczania tego miejsca zaszła nieco nieprzyjemna sytuacja, którą będziecie mogli obejrzeć na video. Piosenkarz stara się wejść do samochodu, jednak podbiega do niego pewien mężczyzna, dosłownie wpychająć swój telefon, aby uzyskać selfie. Jednak artysta zamachnął się ręcznikiem, przez co wypada mężczyźnie telefon. Niestety wiele ludzi wciąż nie rozumie, że to także jest człowiek, a nie wystawa. Jednak też piosenkarz opuszczając miejsce meczu napotkał fankę, którą zaraz po grze przytulił.

Po udanym meczu paparazzi jednak nie zrezygnowali. Pojechali za artystą do Fatburger, gdzie postanowił zjeść coś po grze. Na zdjęciach widzimy ponownie Rana Butlera, czy też Chada Somersa. Na fotkach, kiedy przybywa do tego miejsca i opuszcza swój samochód nieco kuleje.KATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Jeremy Bieber
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Przyjaciele
Rodzina
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE