(07.04) Piłka nożna w Playa Vista – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

10/04/2018 
(07.04) Piłka nożna w Playa Vista
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Nasz ulubieniec został zauważony dokładnie 7 kwietnia przez fotoreporterów. Złapali go, kiedy ten opuszczał Soulcycle w dzielnicy miasta Los Angeles, czyli dokładnie Beverly Hills. Wychodząc natknął się on na fanki, a z jedną z nich zrobił sobie zdjęcie. To wszystko widać na zdjęciach od nich, ale również dostaliśmy te fotki od fanki! Piosenkarz wychodząc z tego miejsca miał na sobie czarną koszulkę, czerwone spodenki oraz klapki. Wszystko znajdziecie w galerii.

Kolejne zdjęcia pojawiły się z samego Los Angeles. Jedno zdjęcie ponownie trafiło od nas z rąk fana, na którym jest wraz z naszym idolem. Kolejne zostały mu zrobione przez innych fanów. Na jednym z nich możemy zobaczyć także Jeremy’ego Biebera, Ryana Butlera czy też Chada Somersa.


Dwa zdjęcia trafiły do nas także z samej dzielnicy Beverly Hills. Artyście zdjęcia zrobili fani. Następne zdjęcia, jakie oni mu zrobili pojawiły się z Playa Vista, gdzie nasz idol grał w piłkę nożną. Standardowo z Churchome gra była naprawdę zacięta. Nie zabrakło również zdjęć od paparazzich, którzy bacznie obserwowali jego ruchy. Grał on w białej koszulce i w czerwonych spodenkach. Na głowie miał czerwoną opaskę, a na nogach czarne buty firmy Nike. Podczas meczu piosenkarz doznał lekkiego urazu kostki, jednak jak nam wiadomo – wszystko jest teraz w porządku!

07.04 – W Beverly Hills, Kalifornia

1234 567 8910 11 12

07.04 – Zdjęcia od fanów, zrobione podczas gry w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia

07.04 – Grając w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia


W czasie opuszczania tego miejsca zaszła nieco nieprzyjemna sytuacja, którą będziecie mogli obejrzeć na video. Piosenkarz stara się wejść do samochodu, jednak podbiega do niego pewien mężczyzna, dosłownie wpychająć swój telefon, aby uzyskać selfie. Jednak artysta zamachnął się ręcznikiem, przez co wypada mężczyźnie telefon. Niestety wiele ludzi wciąż nie rozumie, że to także jest człowiek, a nie wystawa. Jednak też piosenkarz opuszczając miejsce meczu napotkał fankę, którą zaraz po grze przytulił.

Po udanym meczu paparazzi jednak nie zrezygnowali. Pojechali za artystą do Fatburger, gdzie postanowił zjeść coś po grze. Na zdjęciach widzimy ponownie Rana Butlera, czy też Chada Somersa. Na fotkach, kiedy przybywa do tego miejsca i opuszcza swój samochód nieco kuleje.Kategorie:
Beverly Hills, Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Jeremy Bieber, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Osoby:, Paparazzi, Przyjaciele, Rodzina, Z fanami, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE