(08.04) Wielokrotnie zauważony w Kalifornii – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(08.04) Wielokrotnie zauważony w Kalifornii - 11 Kwi 2018 / Amibizzle

8 kwietnia to kolejny dzień tego miesiąca, w którym nasz ulubieniec jest widywany wielokrotnie w ciągu dnia. Artysta został najpierw zauważony, kiedy opuszczał Soulcycle, czyli chyba dobrze już znaną wszystkim siłownię, która mieści się w przepięknej dzielnicy, jaką jest Beverly Hills w stanie Kalifornia. Piosenkarz ubrany w czerwoną bluzę, takiego samego koloru krótkie spodenki z czarnym paskiem po bokach, niebieskich skarpetkach, białych butach szedł po ulicy w dobrym humorze, sądząc to po zdjęciach, jakie otrzymaliśmy. Na głowie wokalisty spoczywała opaska, dzięki której jego coraz dłuższe włosy nie padały na jego twarz, co ułatwiło to mu na pewno podczas treningu. W lewej dłoni trzymał czarną czapkę.

Kolejne zdjęcia wykonane przez paparazzich, które otrzymaliśmy przedstawiają jak nasz idol zmierza do swojego samochodu, przy którym stoi nieznana kobieta, która ewidentnie na niego czekała, co widać po jednej z fotografii. Po naszych spostrzeżeniach wydaje nam się, że piosenkarz wygląda na zaskoczonego i zdziwionego. Nie wiadomo o co chodziło w tej sytuacji. Nasz ulubieniec po prostu wsiadł do swojego samochodu.

Paparazzi sfotografowali naszego ulubieńca, gdy ten przybył do Nobu w dzielnicy Malibu, czyli do restauracji, w której panuje kuchnia japońska. W tym miejscu piosenkarz był kilka dni wcześniej wraz ze swoją rodziną, więc najwyraźniej jedzenie stamtąd mu smakuje, skoro przybył tam też 8 kwietnia. Wokalista zmienił swoją poprzednią stylizację, w której przeważał kolor czerwony na beżową koszulkę i takiego samego koloru krótkie spodenki z czarnym paskiem po bokach, a na nogach widniały czerwone buty. Jedyne co zachował nasz idol z poprzedniej stylizacji to niebieska opaska, która w dalszym ciągu widniała na jego głowie. Na zdjęciach widzimy jak piosenkarz wysiada ze swojego samochodu.

Nasz ulubieniec postanowił pozostać w przepięknej dzielnicy, jaką jest Malibu, które mieści się w stanie Kalifornia na dłużej, gdyż otrzymaliśmy zdjęcia, na których widać piosenkarza, który wraz z Chazem, czyli jego przyjacielem spędza czas nad wodą. Wokalista zaopatrzył się dodatkowo w kapelusz, który założył na swoją niebieską opaskę, co widać na niektórych zdjęciach. Artysta świetnie się bawił, sądząc po zdjęciach, które otrzymaliśmy. Skakał do wody, a później w niej pływał. Był odpowiednio przygotowany – przebrał się w krótkie spodenki, które przeznaczył do pływania.

12


KATEGORIE:
Beverly Hills
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Paparazzi
Youtube
Zdjęcia

KOMENTARZE