(08.04) Wielokrotnie zauważony w Kalifornii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

11/04/2018 
(08.04) Wielokrotnie zauważony w Kalifornii
Wpis został dodany przez: Amibizzle

8 kwietnia to kolejny dzień tego miesiąca, w którym nasz ulubieniec jest widywany wielokrotnie w ciągu dnia. Artysta został najpierw zauważony, kiedy opuszczał Soulcycle, czyli chyba dobrze już znaną wszystkim siłownię, która mieści się w przepięknej dzielnicy, jaką jest Beverly Hills w stanie Kalifornia. Piosenkarz ubrany w czerwoną bluzę, takiego samego koloru krótkie spodenki z czarnym paskiem po bokach, niebieskich skarpetkach, białych butach szedł po ulicy w dobrym humorze, sądząc to po zdjęciach, jakie otrzymaliśmy. Na głowie wokalisty spoczywała opaska, dzięki której jego coraz dłuższe włosy nie padały na jego twarz, co ułatwiło to mu na pewno podczas treningu. W lewej dłoni trzymał czarną czapkę.

Kolejne zdjęcia wykonane przez paparazzich, które otrzymaliśmy przedstawiają jak nasz idol zmierza do swojego samochodu, przy którym stoi nieznana kobieta, która ewidentnie na niego czekała, co widać po jednej z fotografii. Po naszych spostrzeżeniach wydaje nam się, że piosenkarz wygląda na zaskoczonego i zdziwionego. Nie wiadomo o co chodziło w tej sytuacji. Nasz ulubieniec po prostu wsiadł do swojego samochodu.

Paparazzi sfotografowali naszego ulubieńca, gdy ten przybył do Nobu w dzielnicy Malibu, czyli do restauracji, w której panuje kuchnia japońska. W tym miejscu piosenkarz był kilka dni wcześniej wraz ze swoją rodziną, więc najwyraźniej jedzenie stamtąd mu smakuje, skoro przybył tam też 8 kwietnia. Wokalista zmienił swoją poprzednią stylizację, w której przeważał kolor czerwony na beżową koszulkę i takiego samego koloru krótkie spodenki z czarnym paskiem po bokach, a na nogach widniały czerwone buty. Jedyne co zachował nasz idol z poprzedniej stylizacji to niebieska opaska, która w dalszym ciągu widniała na jego głowie. Na zdjęciach widzimy jak piosenkarz wysiada ze swojego samochodu.

Nasz ulubieniec postanowił pozostać w przepięknej dzielnicy, jaką jest Malibu, które mieści się w stanie Kalifornia na dłużej, gdyż otrzymaliśmy zdjęcia, na których widać piosenkarza, który wraz z Chazem, czyli jego przyjacielem spędza czas nad wodą. Wokalista zaopatrzył się dodatkowo w kapelusz, który założył na swoją niebieską opaskę, co widać na niektórych zdjęciach. Artysta świetnie się bawił, sądząc po zdjęciach, które otrzymaliśmy. Skakał do wody, a później w niej pływał. Był odpowiednio przygotowany – przebrał się w krótkie spodenki, które przeznaczył do pływania.

12


Kategorie:
Beverly Hills, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, Youtube, Zdjęcia,
KOMENTARZE