(10.03) Dzień spędzony w Los Angeles | Hollywood – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(10.03) Dzień spędzony w Los Angeles | Hollywood - 11 Kwi 2018 / Tusihuana

10 kwietnia nasz ulubiony piosenkarz został początkowo zauważony w mieście Los Angeles. Tym razem w jego stylówce dominował kolor czerwony. Na zdjęciach nie wygląda na zadowolonego faktem, że robiono mu zdjęcia, jednak to zmieniło się na kolejnych, kiedy wraz z Alfredo Floresem, Chazem Somersem przybyli do Escape Hotel, co miało już miejsce w dzielnicy Hollywood. Widać, że tam uśmiecha się i wydaje się, że dobrze się bawi wraz ze swoimi znajomymi. Zrobiono mu tam zdjęcia zarówno przed, jak i w środku. Mamy także videa od fanów. Zobaczcie!

1 234567

10.04 – Zauważony w Los Angeles, Kalifornia

10.04 – Po przybyciu do Escpae Hotel w Hollywood, Kalifornia

Kolejne zdjęcia, które otrzymaliśmy zostały zrobione w Los Angeles i przedstawiają naszego ulubionego wokalistę, który został zauważony wraz ze swoimi przyjaciółmi, czyli z Chazem Somersem i Alfredo Floresem, którzy szli i ze sobą rozmawiali, sądząc po tym, że po zdjęciach można to stwierdzić. Piosenkarz był w dobrym humorze, o czym może świadczyć to, że uśmiechał się. Artysta miał na sobie niebieską czapkę z daszkiem, różową koszulę, beżowe spodenki do kolan, czerwone skarpetki i czarne klapki. Tą samą stylizację miał już, kiedy przybył do Escpae Hotel.

Do El Rey Theatre, czyli do kościoła nasz ulubieniec przybył w towarzystwie Chaza i Alfredo, ale także Josha, który najwyraźniej dołączył do nich po prostu później. Na zdjęciach widzimy jak piosenkarz wita się za pomocą męskiej piątki z nowo przybyłym Joshem, a później przytulają się na powitanie. Wokalista jest w wyśmienitym nastroju, ponieważ na fotografiach widać, że uśmiecha się i jest to jak najbardziej szczere. Pozostałe zdjęcia przedstawiają artystę, który wraz z przyjaciółmi wchodzą do budynku. Stylizacja naszego idola nie zmieniła się od poprzedniej.

10.04 – Po przybyciu do El Rey Theatre w Los Angeles, Kalifornia

10.04 – Opuszczając El Rey Theatre w Los Angeles, Kalifornia

10.04 – Zdjęcia od fanów zrobione w czasie opuszczania Escape Hotel w Hollywood, Kalifornia


KATEGORIE:
Beverly Hills
Filmiki z Justinem
Hollywood
Inne:
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Przyjaciele
Zdjęcia

KOMENTARZE