(10.03) Dzień spędzony w Los Angeles | Hollywood – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

11/04/2018 
(10.03) Dzień spędzony w Los Angeles | Hollywood
Wpis został dodany przez: Tusihuana

10 kwietnia nasz ulubiony piosenkarz został początkowo zauważony w mieście Los Angeles. Tym razem w jego stylówce dominował kolor czerwony. Na zdjęciach nie wygląda na zadowolonego faktem, że robiono mu zdjęcia, jednak to zmieniło się na kolejnych, kiedy wraz z Alfredo Floresem, Chazem Somersem przybyli do Escape Hotel, co miało już miejsce w dzielnicy Hollywood. Widać, że tam uśmiecha się i wydaje się, że dobrze się bawi wraz ze swoimi znajomymi. Zrobiono mu tam zdjęcia zarówno przed, jak i w środku. Mamy także videa od fanów. Zobaczcie!

1 234567

10.04 – Zauważony w Los Angeles, Kalifornia

10.04 – Po przybyciu do Escpae Hotel w Hollywood, Kalifornia

Kolejne zdjęcia, które otrzymaliśmy zostały zrobione w Los Angeles i przedstawiają naszego ulubionego wokalistę, który został zauważony wraz ze swoimi przyjaciółmi, czyli z Chazem Somersem i Alfredo Floresem, którzy szli i ze sobą rozmawiali, sądząc po tym, że po zdjęciach można to stwierdzić. Piosenkarz był w dobrym humorze, o czym może świadczyć to, że uśmiechał się. Artysta miał na sobie niebieską czapkę z daszkiem, różową koszulę, beżowe spodenki do kolan, czerwone skarpetki i czarne klapki. Tą samą stylizację miał już, kiedy przybył do Escpae Hotel.

Do El Rey Theatre, czyli do kościoła nasz ulubieniec przybył w towarzystwie Chaza i Alfredo, ale także Josha, który najwyraźniej dołączył do nich po prostu później. Na zdjęciach widzimy jak piosenkarz wita się za pomocą męskiej piątki z nowo przybyłym Joshem, a później przytulają się na powitanie. Wokalista jest w wyśmienitym nastroju, ponieważ na fotografiach widać, że uśmiecha się i jest to jak najbardziej szczere. Pozostałe zdjęcia przedstawiają artystę, który wraz z przyjaciółmi wchodzą do budynku. Stylizacja naszego idola nie zmieniła się od poprzedniej.

10.04 – Po przybyciu do El Rey Theatre w Los Angeles, Kalifornia

10.04 – Opuszczając El Rey Theatre w Los Angeles, Kalifornia

10.04 – Zdjęcia od fanów zrobione w czasie opuszczania Escape Hotel w Hollywood, Kalifornia


Kategorie:
Beverly Hills, Filmiki z Justinem, Hollywood, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Osoby:, Paparazzi, Przyjaciele, Zdjęcia,
KOMENTARZE