(12.04) Soho House | Soulcycle | lotnisko w Kalifornii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

13/04/2018 
(12.04) Soho House | Soulcycle | lotnisko w Kalifornii
Wpis został dodany przez: Tusihuana

12 kwietnia ponownie paparazzi ruszyli za Justinem Bieberem. Dotarli oni początkowo do Soulcycle, gdzie pojawił się nasz idol i zrobili mu masę fotek. Na zdjęciach oraz na videach zobaczyć możemy wraz z nim Baskin Champion. Piosenkarz miał na sobie szarą bluzę firmy Adidas, wystającą białą koszulkę oraz czerwone, krótkie spodenki. Na nogach miał ciemno niebieskie skarpetki, pasujące do jego czapki oraz klapki. Na kilku zdjęciach szeroko się uśmiecha, co oznacza, że był w dobrym humorze przebywając z przyjaciółką. Zdjęcia z tego miejsca standardowo trafiły do naszej galerii!


Później fotoreporterzy dotarli za nim do Soho House, w West Hollywood, oczywiście w stanie Kalifornia. Po przybyciu piosenkarz spotkał się z Jamie Foxx, czyli aktorem, z którym możemy zobaczyć go na fotkach. Podjechał tam swoim niebieskim Lamborgini, udekorowanym napisem „Cash Only”. Oprócz tego na zdjęciach zobaczyć możemy Chaza Somersa, przyjaciela z dzieciństwa, z którym ostatnio artysta coraz częściej się widuje.

12.04 – Po przybyciu do Soho House w West Hollywood, Kalifornia

12.04 – Z Jamie Foxx w Soho House w West Hollywood, Kalifornia

Ostatnim miejscem gdzie zauważono piosenkarza było lotnisko, które znajuje się w Van Nuys. Z tego miejsca, przed samolotem dostaliśmy zdjęcie, które wskazuje na to, że piosenkarz leci na festival, który jest naprawdę popularny na świecie. Na pewno kojarzycie festival „Coachella”. Zdjęcie na Instagram dodała Cherissa Kittmer. Dotarliśmy do informacji, które mówią, że jest to dawna znajoma jeszcze z czasów dzieciństwa, gdyż chodziła z nim do jednej szkoły w Stratford. Na zdjęciach z lotniska możemy ponownie dostrzec Chada Somersa.

Fanka, której przyjaciółka spotkała Justina: „Moja przyjaciółka spotkała i przytuliła Justina, nie zrobiła (mu) zdjęć i powiedziała, że to było wyjątkowe, niepowtarzalna rozmowa i podzielenie z nim doświadczeń, a następnie zrobienie zdjęcia.”


Kategorie:
Beverly Hills, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, West Hollywood, Zdjęcia,
KOMENTARZE