(13.04) Na festivalu Coachella w Indio, Kalifornia – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

15/04/2018 
(13.04) Na festivalu Coachella w Indio, Kalifornia
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Nasz ulubieniec 13 kwietnia został zauważony w restauracji o nazwie iHop, które znajduje się w Indio, także w stanie Kalifornia. Sfotografowali go tam fani, kiedy siedział przy stoliku. Miał na sobie czerwoną koszulę we wzorki oraz czarną czapkę. Wygląda na to, że w tamtym momencie był tam sam. Niestety na ten moment dostaliśmy tylko jedno zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej.

Następnym miejscem gdzie fani zobaczyli Justina Biebera, był festival Coachella Valley Music and Arts Festival. To także miało miejsce w Indio. Spodziewaliśmy się jego udziału w tym wydarzeniu, o czym wspominaliśmy Wam w poprzednich wpisach. Piosenkarz świetnie się bawił przy muzyce, która była grana podczas tego. Możemy to zobaczyć szczególnie na videach od fanów. Niestety plotki o występie Post Malone wraz z naszym ulubieńcem nie potwierdziły się. Na jednym ze zdjęć niedaleko naszego idola, możemy zobaczyć jego byłą przyjaciółkę – Hailey Baldwin. Dostaliśmy też zdjęcia z fanami. Po występie Masona Ramsey’a, artysta podszedł do niego i zamienił kilka słów. Paparazzi zrobili im nawet zdjęcia. Mamy tłumaczenie tego co powiedział do młodego piosenkarza. Sprawdźcie wszystko poniżej!

– „Bardzo cię lubię. Zrobisz wielkie rzeczy, nie chcę zabierać zbyt dużo Twojego czasu. Ciesz się swoim dniem, pij dużo wody! Posłuchaj tego, myślę, że ona ma najlepsze intencje dla Twojego serca. Trzymaj się!”
– „Oczywiście, oczywiście. Jestem z ciebie taki dumny. Zrobiłeś to świetnie! Skąd jesteś? To bardzo fajnie.”

123456789101112 1314 1516 1718192021 2223242526272829303132

13.04 – Na Coachella Valley Music and Arts Festival w Indio, Kalifornia

13.04 – Z fanami na Coachella Valley Music and Arts Festival w Indio, Kalifornia

13.04 – Z Masonem Ramsey na Coachella Valley Music and Arts Festival w Indio, Kalifornia


Kategorie:
Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, Wydarzenia, Z fanami, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE