(14.04) W La Quinta | Coachella w Indio – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(14.04) W La Quinta | Coachella w Indio - 15 Kwi 2018 / Tusihuana

14 kwietnia nasz ulubieniec pojawił się w La Quinta, gdzie zauważyli go fani. Dostaliśmy z tego miejsca kilka fotek, kiedy przebywał nad basenem, a następnie wybrał się do baru. Na zdjęciach z basenu piosenkarz ma na sobie jedynie bokserki i ręcznik, jednak na następnych ma na sobie żółtą czapkę z daszkiem, czarną bluzkę i pasujące do tego czarne spodenki. Wygląda na to, że dobrze się bawił.


Następnie został on zauważony przez paparazzich, ale też przez fanów na festivalu Coachella 2018. Piosenkarz przebywał tam ze znajomymi, m.in Migosem oraz Post Malone. Są to raperzy, których możecie znać z piosenek z naszym ulubieńcem. Niestety od fanów do tej pory otrzymaliśmy jedynie jedno zdjęcie, które nie jest najlepszej jakości, natomiast od fotoreporterów dostaliśmy już nieco więcej fotek. Artysta przytula się na nich do Post Malone. Widać, że ta dwójka ma ze sobą bliskie więzi. Przypomnijmy o tym, że ich przyjaźń zaczęła się szczególnie w momencie, kiedy supportował on trasę „Purpose”. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkiego niżej!KATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Miejsca:
Nowości
Paparazzi
Wydarzenia
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE