Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce w Nowym Jorku! ZDJĘCIA CAŁUJĄCEJ SIĘ PARY JUŻ U NAS – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

02/07/2018 
Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce w Nowym Jorku! ZDJĘCIA CAŁUJĄCEJ SIĘ PARY JUŻ U NAS
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Pierwszy dzień miesiąca – lipca, nasz idol spędził w towarzystwie swojej wybranki, którą na pewno zdążyliście już poznać. Mowa tutaj oczywiście o Hailey Baldwin. Od miesiąca otrzymujemy coraz więcej zdjęć pary, która spędza ze sobą czas. Tym razem pojawili się ponownie razem w Nowym Jorku. Początkowo dostaliśmy zdjęcia naszego idola wraz z fanami, ale również z modelką. Wiele z nich zostało zrobionych w Sag Harbor, jednak nie wszystkie wiadomo gdzie dokładnie zostały zrobione.

01.07 – W Nowym Jorku

1234567 8 9

01.07 – W Sag Harbor, Nowy Jork

Dostaliśmy informację od fanów, którzy spędzali z nimi czas, kiedy ich spotkali, że mają zamiar wyjechać razem na wakacje. Nie wiadomo na razie dokąd, jednak mamy pewność, że na pewno oboje w tym czasie odpoczną. Oby także od mediów. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że byli razem na randce. Romantyczny Nowy Jork, czego można chcieć więcej? Również otrzymaliśmy wypowiedź jednej z fanek.

– Fanka o spotkaniu Justina: „(…) Opuszczali hotel i wtedy ich widziałyśmy! (…) Siedziałam na stole, pisałam sms do moich przyjaciół i wtedy odwróciłam się słysząc jakieś głosy, zobaczyłam Justina, wtedy odłożyłam telefon i zdecydowanie zwariowałam. On też mnie dotknął i postanowiłyśmy iść za nim. I zatrzymali się i wtedy ich spotkałam. Zapytał nas jak się czujemy zaraz po tym jak zapytaliśmy ich o to. Potem poszli, bo byli zajęci to wróciłyśmy do Hailey’s i ZNOWU TAM BYLI!”

Paparazzi wyłapali moment, w którym para przytulała się w Sag Harbor na parkingu, po czym wsiadła do samochodu marki Mercedes i odjechała. Nieco jednak wcześniej zostali sfotografowani na ulicach miasta Nowy Jork, a także na Brooklynie. Oboje nie krępowali się pocałunków, co możemy zobaczyć na fotkach. Jesteście ciekawi zdjęć? Sprawdźcie je!

01.07 – Zauważeni z Hailey Baldwin w Sag Harbor, Nowy Jork

01.07 – Zauważeni z Hailey Baldwin w Nowym Jorku

01.07 – Zauważeni z Hailey Baldwin na ulicach Brooklyn, Nowy JorkKategorie:
Fani:, Filmiki z Justinem, Hailey Baldwin, Inne:, Inni o Justinie:, Miejsca:, Nowości, Nowy Jork, Osoby:, Paparazzi, Wypowiedzi, Z fanami, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE