Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce w Nowym Jorku! ZDJĘCIA CAŁUJĄCEJ SIĘ PARY JUŻ U NAS – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber i Hailey Baldwin na randce w Nowym Jorku! ZDJĘCIA CAŁUJĄCEJ SIĘ PARY JUŻ U NAS - 02 Lip 2018 / Tusihuana

Pierwszy dzień miesiąca – lipca, nasz idol spędził w towarzystwie swojej wybranki, którą na pewno zdążyliście już poznać. Mowa tutaj oczywiście o Hailey Baldwin. Od miesiąca otrzymujemy coraz więcej zdjęć pary, która spędza ze sobą czas. Tym razem pojawili się ponownie razem w Nowym Jorku. Początkowo dostaliśmy zdjęcia naszego idola wraz z fanami, ale również z modelką. Wiele z nich zostało zrobionych w Sag Harbor, jednak nie wszystkie wiadomo gdzie dokładnie zostały zrobione.

01.07 – W Nowym Jorku

1234567 8 9

01.07 – W Sag Harbor, Nowy Jork

Dostaliśmy informację od fanów, którzy spędzali z nimi czas, kiedy ich spotkali, że mają zamiar wyjechać razem na wakacje. Nie wiadomo na razie dokąd, jednak mamy pewność, że na pewno oboje w tym czasie odpoczną. Oby także od mediów. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że byli razem na randce. Romantyczny Nowy Jork, czego można chcieć więcej? Również otrzymaliśmy wypowiedź jednej z fanek.

– Fanka o spotkaniu Justina: „(…) Opuszczali hotel i wtedy ich widziałyśmy! (…) Siedziałam na stole, pisałam sms do moich przyjaciół i wtedy odwróciłam się słysząc jakieś głosy, zobaczyłam Justina, wtedy odłożyłam telefon i zdecydowanie zwariowałam. On też mnie dotknął i postanowiłyśmy iść za nim. I zatrzymali się i wtedy ich spotkałam. Zapytał nas jak się czujemy zaraz po tym jak zapytaliśmy ich o to. Potem poszli, bo byli zajęci to wróciłyśmy do Hailey’s i ZNOWU TAM BYLI!”

Paparazzi wyłapali moment, w którym para przytulała się w Sag Harbor na parkingu, po czym wsiadła do samochodu marki Mercedes i odjechała. Nieco jednak wcześniej zostali sfotografowani na ulicach miasta Nowy Jork, a także na Brooklynie. Oboje nie krępowali się pocałunków, co możemy zobaczyć na fotkach. Jesteście ciekawi zdjęć? Sprawdźcie je!

01.07 – Zauważeni z Hailey Baldwin w Sag Harbor, Nowy Jork

01.07 – Zauważeni z Hailey Baldwin w Nowym Jorku

01.07 – Zauważeni z Hailey Baldwin na ulicach Brooklyn, Nowy JorkKATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Hailey Baldwin
Inne:
Inni o Justinie:
Miejsca:
Nowości
Nowy Jork
Osoby:
Paparazzi
Wypowiedzi
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE