Hailey Baldwin i Justin Bieber w tarapatach? Zepsuty samochód w The Hamptons – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

03/07/2018 
Hailey Baldwin i Justin Bieber w tarapatach? Zepsuty samochód w The Hamptons
Wpis został dodany przez: Tusihuana

2 lipca nie był szczęśliwym dniem dla 21-letniej modelki – Hailey Baldwin, jak i dla naszego idola – Justina Biebera. Byli oni w drodze do jej wujka, Alec Baldwina, kiedy ich samochód popsuł się na środku drogi w The Hamptons, w Nowym Jorku. Piosenkarz musiał kierować przez jakiś czas ruchem, aby dać znać kierowcom, że jego wóz zepsuł się na środku drogi.
Po krótkim czasie parze pomogła policja, która miała zastąpić go w kierowaniu ruchem, a także mechanicy, który naprawili samochód, dzięki czemu dwójka mogła wrócić do wcześniej postawionych zadań.

02.07 – Z Hailey Baldwin sfotografowani przez fanów w The Hamptons, Nowy Jork

02.07 – Z Hailey Baldwin zauważeni w The Hamptons, Nowy Jork


Jednak tego samego dnia para została jeszcze zauważona w Sag Harbor, które również znajduje się w Nowym Jorku. Wyglądali na szczęśliwych i wydaje się, że incydent z samochodem wcale nie popsuł im humoru. Artysta miał na sobie ponownie koszulę, którą mogliśmy zobaczyć kilka dni temu na zdjęciach z fanami. Chętnie przytulali się do siebie, co widać na fotkach. Zachęcamy do sprawdzenia galerii!Kategorie:
Fani:, Filmiki z Justinem, Hailey Baldwin, Inne:, Miejsca:, Nowości, Nowy Jork, Osoby:, Paparazzi, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE