JUSTIN BIEBER POTWIERDZA ZARĘCZYNY Z HAILEY BALDWIN! – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

JUSTIN BIEBER POTWIERDZA ZARĘCZYNY Z HAILEY BALDWIN! - 10 Lip 2018 / Tusihuana

Najnowszy post Justina Biebera na Instagramie jest komentowany przez cały świat! Artysta potwierdził swoją miłość do Hailey Baldwin, 21-letniej modelki. Potwierdził ich związek oraz zaręczyny. „Moje serce jest CAŁKOWICIE i w PEŁNI TWOJE” to jedne ze słów, które dodał w opisie. Wielu znajomych artysty jak i współpracowników jak np. Scooter Braun, DJ Tay James, Mama Jan, Kenny Hamilton i nie tylko gratulują mu w komentarzach. My również oficjalnie GRATULUJEMY i życzymy szczęścia!

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

„Czekałem chwilę, żeby powiedzieć coś, ale słowo szybko podróżuje, słuchaj zwykłego i prostego. Hailey jestem bardzo w Tobie zakochany i we wszystkim co związane z Tobą! Bardzo zależy mi na tym, żeby spędzić z Tobą całe życie, poznając każdą część Ciebie, kochając Cię cierpliwie i życzliwie. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez jego Ducha Świętego prowadzić nas we wszystkim co robimy i przy każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest CAŁKOWICIE i w PEŁNI TWOJE i ZAWSZE będę stawiał Cię na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin i nie chciałbym spędzić go z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy i tak dobrze do siebie pasujemy!! Nie mogę doczekać się już najlepszej partii życia. To zabawne, ponieważ teraz z Tobą wszystko wydaje się mieć sens! Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i szukają tego samego!!! Czas Boga naprawdę jest doskonały, zaręczyliśmy się siódmego dnia, siódmego miesiąca, liczba siedem jest liczbą duchowej doskonałości, to prawda, wygooglujcie to! Czy nie jest to zwariowane? Przy okazji nie planowałem tego, tak czy inaczej moja dobroć ma się dobrze, żeby nasza przyszłość była zabezpieczona! BĘDZIEMY LEPSI W 70 KOCHANIE, NO TO RUSZAMY „Ten, kto znajdzie żonę, znajduje dobrą rzecz i otrzymuje ŁASKĘ od Pana!” To rok łaski!!!!”


KATEGORIE:
Hailey Baldwin
Inne:
Instagram
Jailey
Media społecznościowe:
Nowości
Osoby:
Tłumaczenia
Związki:

KOMENTARZE