„Po prostu pozwólcie im się całować!” Ireland Baldwin – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

„Po prostu pozwólcie im się całować!” Ireland Baldwin - 25 Wrz 2018 / Tusihuana

Ireland Baldwin jest kuzynką narzeczonej naszego idola, Hailey Baldwin. Jest również znaną modelką. Wypowiedziała się ona o relacji Justina Biebera z ukochaną i o tym jak widzi ich związek. Widać, że rodzina mocno ich wspiera i im kibicuje. Koniecznie przeczytajcie jej wypowiedź!

„Nie mam pojęcia, jaka jest ich sytuacja, myślę, że po prostu robią to powoli, po prostu całują się po całym świecie. Po prostu całują się, kochają i dobrze się bawią, i sądzę, że ludzie robią drobne rzeczy. Po prostu pozwólcie im się całować! To miało być dawno temu, minął długi czas i wszyscy jesteśmy jak: ‚W porządku, dzięki Bogu, ruszajmy naprzód’. Są bardzo zakochani i robią dla siebie wiele dobrego, i to jest dla mnie najważniejsze, że on sprawia, że jest bardzo szczęśliwa, po prostu wydobywają z siebie dobro, naprawdę. Robią naprawdę dobrą robotę sprawdzania się nawzajem, gdy jedno musi koniecznie zostać sprawdzonym i powiedzieć: „Jesteś poza linią”. Myślę, że tak naprawdę, naprawdę dbają o siebie bardzo i troszczą się o siebie, i troszczą się o innych i o to co ich rodziny o nich myślą.”


KATEGORIE:
Ciekawostki
Inne:
Inni o Justinie:
Jailey
Nowości
Wypowiedzi
Związki:

KOMENTARZE