Pobyt z narzeczoną w Zurich – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Pobyt z narzeczoną w Zurich - 01 Paź 2018 / Amibizzle

22 września nasz ulubieniec wraz z narzeczoną zostali zauważeni na lotnisku Naples International w przepięknych Włoszech. Nie wiadomo było gdzie para zakochanych wylatuje, ale jeszcze tego samego dnia okazało się, że piosenkarz wraz z ukochaną polecieli do miasta Zurich, które mieści się w Szwajcarii. Pierwsze zdjęcia jakie otrzymaliśmy pochodziły od czujnych fanów, którzy sfotografowali parę siedzącą na przeciwko siebie w knajpce. Na fotografiach można dostrzec, że na stoliku stoi alkohol. Fani wypowiedzieli się o parze, a przeczytać możecie o tym poniżej!

Fani o zobaczeniu idola i jego narzeczonej:
– ,,Zamówili kilka piw, a potem pocałowali się. Wyglądało na to, że są bardzo blisko ze sobą. Czasami bębnił o stół, ale nikt nie zdawał sobie sprawy, że to on, więc nikt im nie przeszkadzał.”
– ,,Dużo trzymali się za ręce i się całowali. Szeptali do siebie, uśmiechali się, całowali i trzymali za ręce… Ich miłości do siebie nie można było przegapić. Wyglądali, jakby byli totalnie zakochani.”
– ,,Była w nim bardzo zakochana, śmiała się i uśmiechała się do niego przez cały czas. On również bardzo się w niej zakochał. Naprawdę można powiedzieć, że to było autentyczne, a nie że udawali. To cudowne, że po tym czasie mógł znaleźć prawdziwą miłość.”

VIDEA: 123

(24.09) Justin Bieber z fanem w Zurich, Szwajcaria.


KATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Hailey Baldwin
Inne:
Inni o Justinie:
Jailey
Nowości
Osoby:
Tłumaczenia
Wypowiedzi
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów
Związki:

KOMENTARZE