Powrót albumu „Purpose” na listę Billboard – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Powrót albumu „Purpose” na listę Billboard - 02 Lis 2018 / Tusihuana

„Purpose” to czwarty studyjny album Justina Biebera. Został wydany dokładnie 13 listopada 2015 roku. Gatunki połączone na albumie są to Pop, R&B, Dance. Wytwórniami, które podjęły się współpracy z artystą nad krążkiem był Def Jam i School Boy.
Wspomnijmy również o producentach i współpracownikach, którzy pomagali nad albumem. A są nimi Justin Bieber, Mason (MdL) Levy, Jason „Poo Bear” Boyd, The Mogul, Diplo, Skrillex, Benny Blanco, Blood Pop, Axident, The Audibles, Soundz, Ian Kirkpatrick, Gladius, Big Taste, Maejor, Nico Stadi, Steve James, Jeremy Snyder, Josh Abraham, Oligee, D.K. The Punisher, Gudwin, Stadi. Długość trwania albumu to 48:13.
Album pobił wiele rekordów, wiele razy pojawiał się na listach przebojów. Piosenka „Where Are U Now” zgarnęła statuetkę Grammy, co jest wielkim osiągnięciem w świecie muzyki.

To dzieło powróciło na listę Billboard Top 200 Albums! Po prawie 3 latach od wydania album pojawił się ponownie na 198 miejscu. Artysta na ten moment nie wydaje muzyki, co skutkuje mniejszą ilością bytu na listach. Pozytywnie zaskoczył nas powrót. Może to czas na wspomnienia związane z albumem? Przypomnijmy też, że dokładnie za 11 dni album będzie miał swoją 3 rocznicę!


KATEGORIE:
Ciekawostki
Inne:
Osiągnięcia
Płyty
Purpose

KOMENTARZE