„Nie są to tradycyjne tatuaże dla par. Dobrze się ze sobą łączą, ale dla każdego z nich są indywidualne” – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

„Nie są to tradycyjne tatuaże dla par. Dobrze się ze sobą łączą, ale dla każdego z nich są indywidualne” - 03 Lis 2018 / Tusihuana

Bang Bang TATTOO to studio tatuażu, w którym nie raz mogliśmy zauważyć naszego ulubieńca. Justin Bieber zrobił tam kilka tatuaży, o których możecie przeczytać TUTAJ. Artysta ponownie wraz ze swoją żoną – Hailey Baldwin, zrobił sobie pasujące tatuaże. Z wywiadu tatuażysty z Six TV możemy wywnioskować, że nie są to standardowe, takie same tatuaże, ale się łączą, są indywidualnością.
Nowy tatuaż Justina Biebera znajduje się tuż nad łukiem brwiowym. Nie dostaliśmy do tej pory dobrej jakości zdjęcia, dzięki któremu moglibyśmy dodać co jest wytatuowane, jednak wiadomo, że jest to napis.
Jeżeli jesteście ciekawi co jeszcze miał do powiedzenia na temat tatuaży pary sam Keith McCurdy, przeczytajcie to niżej!

„Oboje mają tatuaż. Justin ma swój tatuaż na twarzy, a nie widziałem żadnych jego zdjęć – więc robi naprawdę dobrą robotę. Jest naprawę cienki i delikatny. I również nie są to tradycyjne tatuaże dla par. Dobrze się ze sobą łączą, ale dla każdego z nich są indywidualne. Nie chcę zdradzać co to jest, dopóki praca tego nie przejmie.”


KATEGORIE:
Ciekawostki
Hailey Baldwin
Inne:
Jailey
Nowości
Osoby:
Tatuaże
Związki:

KOMENTARZE