Pierwsze zdjęcia po powrocie do Los Angeles – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Pierwsze zdjęcia po powrocie do Los Angeles - 03 Gru 2018 / Tusihuana

Nasz ulubieniec 28 listopada został zauważony w Beverly Hills, w stanie Kalifornia. Opuścił on Kanadę wraz ze swoją żoną i wrócił do Stanów Zjednoczonych. Co nasz ulubieniec robił tego dnia? Wraz z ukochaną (Hailey Bieber) wybrał się do kościoła. Standardowo odwiedzonym przez nich miejscem było Saban Theater. Znajduje się on dokładnie w dzielnicy miasta Los Angeles, a mianowicie Beverly Hills. Piosenkarz miał na sobie białą bluzę oraz ciemne spodnie. Outfitowi towarzyszyły białe buty.

Zdjęcia, które otrzymaliśmy od paparazzich zostały zrobione w czasie przybycia, ale również opuszczania tego miejsca. Następnie para małżonków wybrała się do hotelu Montage, gdzie nasz idol ma swój apartament. Zrobiono im tam kilka fotek. Wszystko możecie sprawdzić w naszej galerii!

28.11 – Justin i Hailey Bieber po przybyciu do Saban Theater w Beverly Hills, Kalifornia


28.11 – Justin i Hailey Bieber opuszczając Saban Theater w Beverly Hills, Kalifornia28.11 – Justin i Hailey Bieber po przybyciu do hotelu Montage w Beverly Hills, Kalifornia


Następnego dnia (29 listopada) nasz ulubiony artysta został ponownie złapany przez paparazzich w Beverly Hills. Gdzie tym razem? Ponownie pod hotelem Montage, który tym razem opuszczał samotnie. Tego samego dnia pojawił się on w studio nagraniowym znajdującym się w Los Angeles. Miejmy nadzieję, że nowa muzyka dotrze do nas już wkrótce i usłyszymy, co nasz idol miał okazję tamtego dnia stworzyć.

VIDEA: 1 2

29.11 – Justin Bieber przed hotelem Montage w Beverly Hills, Kalifornia

29.11 – Justin Bieber opuszczając hotel Montage w Beverly Hills, Kalifornia


Ostatni dzień miesiąca (30 listopada) artysta spędził z ukochaną w Los Angeles. Początkowo fotoreporterzy sfotografowali ich po przybyciu do kawiarni Blue Bottle Coffee, znajdującej się w Beverly Hills. Gwiazdor nie bał się przytulać publicznie swojej ukochanej, okazywali sobie wiele czułości i dużo się śmiali. Zarówno po przybyciu jak i w środku tego miejsca. Wszystko wyłapali paparazzi na zdjęciach, dzięki czemu możemy to teraz zobaczyć! Para została zauważona również przed hotelem Montage jak i w samym Beverly Hills.

Pełno zdjęć trafiło do naszej galerii, ale również warto wspomnieć o tym co piosenkarz miał na sobie. Pierwszą rzeczą, jaką mogliśmy zauważyć jest czapka z napisem Goosebumps, kolejną biała kurtka Woodside Sherpa Fleece Jacket, jasne, krótkie spodenki oraz zielono-białe trampki.

30.11 – Justin i Hailey Bieber po przybyciu do Blue Bottle Coffee w Beverly Hills, Kalifornia

30.11 – Justin i Hailey Bieber w Blue Bottle Coffee w Beverly Hills, Kalifornia

30.11 – Justin i Hailey Bieber zauważeni w Beverly Hills, Kalifornia

30.11 – Justin i Hailey Bieber przed hotelem Montage w Beverly Hills, Kalifornia

To nie koniec zdjęć od fotoreporterów. Złapali oni Justina Biebera ponownie. Zrobiono mu wiele zdjęć w mieście Los Angeles. Co może wydać się ciekawsze dla czytelników naszej strony? Na przykład to, że piosenkarz udał się do studia nagraniowego o nazwie Record Plant. Wspominaliśmy Wam też na naszych social mediach o wypowiedzi Scootera Brauna, że jeżeli artysta powie mu, że jest gotowy na wydanie albumu – zrobi to. Czyżby Bieber miał w planach już wkrótce odezwać się do menadżera w tej sprawie? Na ten moment tego nie wiemy, ale jesteśmy pewni, że wkrótce się przekonamy.

Artysta nieco zmienił swoją stylówkę w ciągu dnia. Możemy zobaczyć na fotkach, że ma na sobie kurtkę bomberkę, białe spodnie oraz buty firmy Adidas. Jedyne, co tak naprawdę zostało bez zmian to czapka. Zobaczcie fotki!

30.11 – Justin Bieber zauważony w Los Angeles, Kalifornia

30.11 – Justin Bieber po przybyciu do studia nagraniowego w Los Angeles, Kalifornia

30.11 – Justin Bieber opuszczając studio Record Plant w Los Angeles, Kalifornia

30.11 – Justin Bieber sfotografowany przez fanów w Los Angeles, KaliforniaKATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Hailey Baldwin
Inne:
Jailey
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów
Związki:

KOMENTARZE