Justin ponownie ma wolny wstęp do Aregntyny – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin ponownie ma wolny wstęp do Aregntyny - 27 Gru 2018 / Tusihuana

Justin Bieber może teraz wrócić do Argentyny po tym, jak kraj zmienił politykę „No Biebs Allowed”. Teraz Beliebers w Buenos Aires mogą się cieszyć i mieć nadzieję, że wkrótce idol przybędzie. Według TMZ JB może w końcu wrócić do Argentyny bez obawy, że zostanie aresztowany za rzekomą rolę w bitwie z paparazzimi w listopadzie 2013 roku. Sędzia uznał Biebera za winnego, ale sprawa została kilkakrotnie odwołana, a ostatecznie argentyński Sąd Najwyższy uchylił wyrok skazujący i oczyścił go.

Dokumenty zostały złożone 18 grudnia 2018 i tym samym oficjalnie zakończyły sprawę zakazu wjazdu do Argentyny przez Justina. Bieber został oskarżony w grudniu 2016 r. Za rzekome nakazanie swoim ochroniarzom, aby napadli na fotoreportera, gdy opuszczał klub, oraz za zniszczenie jego sprzętu. Dzięki oczyszczeniu Justina Biebera podczas kolejnej, możliwej trasy będzie mógł wystąpić w tym miejscu. Trzymajmy więc kciuki za następną trasę i udział w niej Argentyny!

Via. TMZ


KATEGORIE:
Ciekawostki
Inne:
Skandale

KOMENTARZE