Czas spędzony z ukochaną w Kalifornii – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Czas spędzony z ukochaną w Kalifornii - 13 Sty 2019 / Amibizzle

8 stycznia artysta wraz ze swoją ukochaną zostali sfotografowani przez paparazzich, kiedy przybywali i opuszczali South Coast Executive Centre, które mieści się w Costa Mesa, w stanie Kalifornia. Jest to miejsce, w którym zarządza się nieruchomościami. Piosenkarz miał na sobie czapkę z daszkiem, żółtą bluzę z napisem ,,drew”, która pochodzi z jego własnej marki. Do tego wokalista miał oczywiście ciemne spodnie i sportowe buty. Oprócz zdjęć poniżej znajdziecie także filmik. Jak wiemy tego dnia też nasz ulubieniec wraz z ukochaną oglądali dom na sprzedaż, ale o tym pojawił się osobny wpis.


09.01 – Po przybyciu do Zinc Cafe z Hailey Bieber w West Hollywood, Kalifornia

Następnego dnia, czyli 9 stycznia para zakochanych udała się do jednej z wielu restauracji znajdujących się w West Hollywood, w stanie Kalifornia. Małżeństwo wybrało Zinc Cafe i zajęło miejsca przy jednym ze stolików na zewnątrz. Po minach na zdjęciach możemy dostrzec, że zarówno nasz ulubieniec jak i jego ukochana byli w dobrych humorach. Na fotografiach widzimy tylko jak wokalista miał ubraną czarną bluzę z kapturem. Otrzymaliśmy również dwa filmiki podczas tego pobytu.

VIDEA: 12309.01 – Zauważony z Hailey Bieber w Los Angeles, Kalifornia

Ostatnie zdjęcia jakie otrzymaliśmy od paparazzich z tego dnia to te, na których małżeństwo opuszcza Saban Theatre, czyli wszystkim bardzo dobrze znany kościół, do którego wokalista bardzo często przyjeżdża, aby pomodlić się oraz spędzić trochę czasu z Bogiem. Na fotografiach widać jak para schodzi po schodach i zmierza do samochodu.

09.01 – W Los Angeles, Kalifornia
KATEGORIE:
Fani:
Hailey Baldwin
Inne:
Jailey
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
West Hollywood
Z fanami
Zdjęcia
Związki:

KOMENTARZE