Z Hailey opuszczając Milk Studios | Zauważony na lotnisku w Kalifornii – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Z Hailey opuszczając Milk Studios | Zauważony na lotnisku w Kalifornii - 22 Sty 2019 / Amibizzle

19 stycznia piosenkarz wraz z żoną zostali sfotografowani przez paparazzich, kiedy opuszczali Milk Studios. Jest to nic innego jak studio fotograficzne znajdujące się w mieście aniołów, czyli Los Angeles, w stanie Kalifornia. Po zdjęciach widać, że para miała dobry humor, kiedy wychodzili z budynku. Nasz idol miał na sobie białą koszulkę z napisem ,,Versace”, a także czerwone spodnie. Na głowie miał przewieszoną koszulkę. Dużo osób zastanawia się nad tym kto z nich miał sesję zdjęciową – czy nasz ulubieniec, czy jego ukochana Hailey, czy może oboje wzięli w niej udział. Aktualnie nie wiadomo nic na ten temat, nie ma żadnych potwierdzonych informacji, jednak jak tylko jakieś się pojawią, oczywiście poinformujemy Was o tym, dlatego śledźcie nasze social media, aby być ze wszystkim na bieżąco!

19.01 – Justin i Hailey Bieber opuszczając Milk Studios w Los Angeles, Kalifornia


19.01 – Justin Bieber na lotnisku w Van Nuys, Kalifornia

Tego samego dnia paparazzi sfotografowali naszego ulubieńca, który tym razem już sam znajdował się na lotnisku w dzielnicy Van Nuys, w stanie Kalifornia. Na zdjęciach widzimy jak piosenkarz wchodzi na pokład samolotu. Najwyraźniej dokądś się wybiera. Niestety póki co nie posiadamy informacji gdzie poleciał nasz idol, ale jak tylko się o tym dowiemy – poinformujemy. Stylizacja artysty nie zmieniła się odkąd był widziany wcześniej ze swoją żoną, kiedy opuszczali studio fotograficzne. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, a jeszcze więcej znajdziecie w naszej galerii!


KATEGORIE:
Filmiki z Justinem
Hailey Baldwin
Inne:
Jailey
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Zdjęcia
Związki:

KOMENTARZE