Stephen Baldwin w wypowiedzi o artyście – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Stephen Baldwin w wypowiedzi o artyście - 06 Lut 2019 / Tusihuana

Stephen Baldwin to tata wybranki naszego idola, zarazem żony Hailey Bieber. Niedawno wypowiadał się już na temat naszego ulubieńca, jednak ponownie postanowił dać nam znać co uważa o ich związku, a nawet o samym artyście. Sam Baldwin jest również aktorem, którego możecie znać z takich filmów jak „Jesse Stone: Night Passage” czy „Pan Śmierć”.
Przeczytajcie co miał do powiedzenia!

„Dla mnie Justin jest po prostu człowiekiem, po prostu chrześcijaninem próbującym przejść tę podróż… Znam Justina od dłuższego czasu, a Hailey zna go od 10 lat, a podróż tych dwojga była cudowna, ale nikt tak naprawdę nie zna tej historii. Powodem, dla którego postanowiłem nie mówić o tym publicznie, jest to, że wszędzie gdzie się ruszą jest około 5 fotografów. Pomyśl o tym… wszędzie, gdzie idą. Tak jak gdybyś wyszedł z tego budynku i wsiadł do twojego samochodu, a po chwili pojawia się 5 facetów podążających za tobą do drzwi wejściowych, do kawiarni, w czasie zmierzania do toalety itd. Bardziej chodzi mi o operowanie i zrozumienie w mojej pozycji w tym wszystkim, czym jest bycie ojcem dla mojej córki i dla mojego zięcia, być dla nich błogosławieństwem i z modlitwą doradzać im z moją żoną i jego rodziną. Wszyscy po prostu próbujemy być rodziną, to jest to.”


KATEGORIE:
Hailey Baldwin
Inne:
Inni o Justinie:
Jailey
Nowości
Osoby:
Wypowiedzi
Związki:

KOMENTARZE