Hailey Bieber wypowiada się o małżeństwie – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Hailey Bieber wypowiada się o małżeństwie - 14 Lut 2019 / Tusihuana

Znacie Hailey Bieber? Na pewno, jeżeli interesujecie się życiem Justina Biebera. Dla pewności – jest to jego żona, rozchwytywana modelka oraz świetna prowadząca. Coraz częściej jest pytana o związek z naszym ulubieńcem jak i o małżeństwo. Wypowiada się o tym dość prosto, ale w jaki sposób! Modelka wspomniała o zmianie nazwiska, o tym jak zapytała o to swojego tatę oraz wspomniała, że artysta jest jej przyjacielem. Jesteście ciekawi jej ostatnich wypowiedzi na ten temat? Nic prostszego, wszystko dla Was przetłumaczyliśmy!

„To zdecydowanie dziwne, po prostu wymaga przyzwyczajenia się. Jestem bardzo dumna z mojego nazwiska. Pochodzę z wielkiej rodziny z historią w tej branży. Pamiętam, kiedy zamierzałam to zmienić [nazwisko], zapytałam mojego tatę, czy nie będzie zdenerwowany i powiedział „Nie! Nie martwi mnie to. Kochamy Cię. Wszystko w porządku, wszyscy nadal wiedzą, że jesteś Baldwin” To prawda!”

„To zdecydowanie przerażające być tak młodym i być w małżeństwie. To przerażające, ale jest to także osoba, którą dosłownie kocham od wielu lat. Tak, to jest najlepsza część w tym. Czuję, że jest moim najlepszym przyjacielem. A teraz po prostu prowadzimy razem życie na zawsze. Ale myślę, że dla mnie aspekt wieczności jest taki, że nie myślisz o tym, dopóki nie wyjdziesz za mąż. A potem mówisz – w porządku, to jest naprawdę na zawsze. To znaczy, że nie ma końca. To takie inne. Kiedy jesteś samotny, dosłownie nie musisz myśleć o niczym innym. Dlatego mówię, że to przerażające, bo wcześniej nie miałam takiego doświadczenia. Więc przeszłam od bycia dzieckiem, nie mając dużego doświadczenia co do małżeństwa.”


KATEGORIE:
Hailey Baldwin
Inne:
Inni o Justinie:
Jailey
Nowości
Osoby:
Wypowiedzi
Związki:

KOMENTARZE