Dzień spędzony z Carlem i żoną w New Jersey – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Dzień spędzony z Carlem i żoną w New Jersey - 17 Lut 2019 / Tusihuana

Ponownie wracamy do 15 lutego. Nasz ulubieniec został złapany przez fotoreporterów, którzy sfotografowali go w parku o nazwie „Sinatra”, który znajduje się w Hoboken, w New Jersey. Rozmawiał z kimś przez telefon oraz potem połączył się z nim na FaceTime. Miał na sobie białą bluzę z Hillsong, niebieską bluzę, żółtą wystającą spod wszystkiego koszulkę, szare dresy oraz białe buty. Outfit naszym zdaniem świetnie do siebie pasował. Wszystko uzupełniała granatowa czapka.

15.02 – Justin Bieber w parku Sinatra w Hoboken, New Jersey

Tego dnia również nasz idol był w biurze w Nowym Jorku. Ponownie sfotografowali go tam fotoreporterzy. Miał na sobie klapki Vouis Vuitton, które są warte prawdopodobnie około 400 dolarów.

15.02 – Justin Bieber opuszczając biuro w Nowym Jorku

Następnie nasz idol został zauważony przez paparazzich zaraz po przybyciu do Ainsworth, w stanie New Jersey. Jest to jedna z tamtejszych restauracji. Na zdjęciach widzimy jak nasz ulubieniec miał na sobie wspomniane wcześniej klapki z Louis Vuitton, jednak po chwili zmienił je na trampki zanim wszedł do restauracji. Na niektórych fotkach możemy zobaczyć również Carla Lentza, który do niego dołączył.

15.02 – Justin Bieber po przybyciu do Ainsworth w Hoboken, New Jersey

To nie koniec! Sfotografowali go również w czasie kiedy przybył, opuszczał oraz był w środku siłowni UFC, która znajduje się w Hoboken, w New Jersey. Widzimy go również na zdjęciach z przyjacielem, jak również pastorem Carlem Lentzem. Nie zabrakło tam również jego żony Hailey Bieber, która przybyła wesprzeć go w ćwiczeniach i walce, którą ćwiczył.

15.02 – Justin Bieber po przybyciu na siłownię UFC w Hoboken, New Jersey15.02 – Justin Bieber na siłowni UFC w Hoboken, New Jersey


15.02 – Justin Bieber opuszczając siłownię UFC w Hoboken, New Jersey

Nieco później pojawiły się zdjęcia naszego idola z czasu, kiedy jeździł na deskorolce w Hoboken, w New Jersey. Wspierała go tam jego żona. Piosenkarz kilka razy się wywrócił, jednak nie przeszkodziło mu to w praktykowaniu jazdy.

VIDEA: 12

15.02 – Justin Bieber opuszczając siłownię UFC w Hoboken, New Jersey


KATEGORIE:
Carl Lentz
Filmiki z Justinem
Hailey Baldwin
Inne:
Jailey
Miejsca:
New Jersey
Nowości
Nowy Jork
Osoby:
Paparazzi
Zdjęcia
Związki:

KOMENTARZE