Odpowiedź na przykry komentarz związany z Justinem, Hailey & Seleną – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Odpowiedź na przykry komentarz związany z Justinem, Hailey & Seleną - 26 Mar 2019 / Tusihuana

Justin Bieber odpowiedział na komentarz na Instagramie. Tym razem artysta traci cierpliwość do przykrych komentarzy dotyczących jego, żony – Hailey Bieber oraz byłej dziewczyny – Seleny Gomez. Artysta pierwszy raz od długiego czasu wspomniał o byłej dziewczynie właśnie w odpowiedzi. „Absolutnie kochałem i kocham Selenę”. Prawdopodobnie każdy z nas straciłby cierpliwość do wiadomości do siebie, do swojej żony na temat tego, że powinien być ze swoją byłą kobietą, a zostawić obecną żonę, gdyż „ich związek jest na pokaz”. Zazwyczaj tego typu komentarze są traktowane jako spam, piosenkarz nie odpowiada na nie, jednak tym razem nie wytrzymał. Przetłumaczyliśmy dla Was całą wypowiedź, abyście mogli dowiedzieć się jakie jest zdanie artysty na temat bzdur wypisywanych przez wiele osób w internecie. Przeczytajcie ją!

jaileyisajoke: „Nie jesteś zakochany w Hailey! Jesteś jedynie po ślubie jedynie po to, aby wrócić do SG plus Hailey sypia z mężczyzną jak @shawnmendes dla fejmu i jest rasistką @wflig”

Justin: „jaileyisajoke jesteś niedojrzały, fakt, że masz konto poświęcone dissowaniu mojej żony i mnie, to absolutnie absurdalne, dlaczego miałbym poświęcić całe swoje życie komuś w małżeństwie, aby wrócić do swojej byłej, każdy, kto wierzy w to jest małoduszny lub ma 10 lat albo jest młodszy, ponieważ osoba logiczna nie mówi ani nie myśli w ten sposób, naprawdę powinieneś się wstydzić. Absolutnie kochałem i kocham Selenę, będzie zawsze zajmowała miejsce w moim sercu, ale jestem ponad wszystko zakochany w mojej żonie i jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, która kiedykolwiek mi się przytrafiła. Fakt, że chcesz spędzić dzień poświęcając się nienawiściom, wiele mówi o tobie, a jeśli to była jakaś chora sztuczka, żeby zdobyć moją uwagę jesteś w błędzie na wielu poziomach, widziałem wielu ludzi mówiących takie rzeczy i nigdy więcej nie odpowiem na taką wiadomość, ponieważ nie lubię nawet poświęcać na to swojej energii, ale to jest odpowiedź na wszystkie niedojrzałe chore osoby, które wysyłają bolesne wiadomości Hailey, takie jak „zawsze wraca do Seleny” lub „Selena jest lepsza dla niego” NIE MASZ POJĘCIA O MOIM ŻYCIU I WSZYSTKIM co jest dla mnie dobre!! Hailey jest moją panną młodą, jeśli ci się to nie podoba, lub nie wspierasz, co oznacza, że ​​nie wspierasz mnie i jeśli nie wspierasz mnie, nie jesteś fanem ani dobrym człowiekiem, jeśli zostałeś dobrze wychowany, twoi rodzice powiedzieliby, że jeżeli nie masz nic miłego do powiedzenia, nie mów nic.”


KATEGORIE:
Ciekawostki
Hailey Baldwin
Inne:
Instagram
Jailey
Jelena
Media społecznościowe:
Nowości
Osoby:
Plotki
Selena Gomez
Związki:

KOMENTARZE