Niewinny żart Justina Biebera w Prima Aprilis zamienia się w przeprosiny! Aktualizacje na Instagramie – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Niewinny żart Justina Biebera w Prima Aprilis zamienia się w przeprosiny! Aktualizacje na Instagramie - 02 Kwi 2019 / Tusihuana

Nasz idol zażartował w Prima Aprilis, że jego 22 letnia żona, dobrze nam znana Hailey Bieber jest w ciąży. Początkowo wiele osób uwierzyło w to, jednak kiedy okazało się być to jedynie kwietniowym żartem – jedni odetchnęli z ulgą, a drudzy ucieszyli się. Ale to nie wszystko! Ponownie w internecie pojawiła się fala negatywnych komentarzy w związku z jego poczuciem humoru. Piosenkarz przed chwilą postanowił to wyjaśnić. Przeprosił on za swój żart, gdyż są osoby, których to uraziło.

Zobaczcie zdjęcia, dodane wczoraj przez piosenkarza na Instagram o ciąży modelki, ale również dzisiejsze zdjęcie wrzucone na ten portal społecznościowy oraz tłumaczenie jego opisu!

01.04 – Justin Bieber via Instagram

02.04 – Justin Bieber via Instagram

„Zawsze będą ludzie, którzy poczują się urażeni, są też ludzie, którzy nie żartują zbyt dobrze, jestem żartownisiem i to był KWIETNIOWY ŻART. Wcale nie chciałem być nieczuły dla ludzi, którzy nie mogą mieć dzieci. Wiele osób, które znam, pierwszy raz żartują sobie na prima aprilis, mówią rodzicom, że spodziewają się dziecka, aby zobaczyć ich reakcję. Ale i tak przepraszam i biorę za to odpowiedzialność i przepraszam ludzi, którzy poczuli się urażeni. Naprawdę nie chcę, żeby ktokolwiek został zraniony przez psikusa… To tak, jak wtedy, kiedy rzuciłem ciasto w twarz mojej małej siostry na jej urodziny, spodziewając się, że się roześmieje, ale ona płakała. Czasami po prostu nie wiesz, co zaszkodzi czyimś uczuciom, nie porównać ciąży z ciastem na twarzy, ale po prostu stworzyłem obraz nie wiedząc, co będzie w stanie obrazić. Niektórzy mogliby się śmiać, ale niektórzy byli urażeni. Myślę, że czasami z psikusami trzeba zaryzykować. #prankster #dennisthemenace #sorry #truly”


KATEGORIE:
Inne:
Instagram
Jailey
Media społecznościowe:
Nowości
Zdjęcia
Związki:

KOMENTARZE