Nowe relacje na Instagram Stories – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Nowe relacje na Instagram Stories - 03 Kwi 2019 / Marta

Pojawiły się nowe relacje na Instagramie naszego ulubieńca. Piosenkarz wrzucił wspomniane przez nas na Twittera zdjęcie Charlie Putha, na którym artysta ma na sobie merch Drew House. Następnie wrzucił kolejne zdjęcia osób ubranych we wcześniej wspomnianą markę. Jedną z nich był jego przyjaciel – Ryan Good.

Na jednym z dodanych zdjęć widzimy samego Justina Biebera, który dodał opis „potrzebuję strzyżenia”. Zgadzacie się z tym, czy jednak wolicie go w takim wydaniu? Koniecznie musicie nas o tym poinformować!

W nasze ręce wprost od gwiazdy trafił również filmik, na którym pokazuje nam stronę, która sprzedaje fałszywe rzeczy z Drew House. Jeżeli chcecie posiadać oryginalne rzeczy, musicie je zakupić na oficjalnej stronie. Poniżej macie do niej link!

thehouseofdrew.com

Ostatnim zdjęciem, jakie pojawiło się w dzisiejszej relacji naszego ulubieńca jest ponownie jego selfie. Jak dobrze wiemy, Justin uczęszcza na terapię, w której pracuje nad sobą i swoimi emocjami. Opis również tego dotyczy! Piosenkarz napisał „Sesja terapeutyczna. To fajnie mieć zdrowy umysł i zdrowe emocje”. Zobaczcie to zdjęcie!KOMENTARZE