Najnowsze aktualizacje Instagram i Stories – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Najnowsze aktualizacje Instagram i Stories - 07 Kwi 2019 / Tusihuana

Nasz idol wrzucił kilka nowych aktualizacji na swój profil na Instagramie, oraz na relację zwaną Stories. Zacznijmy od Instagrama! Znany piosenkarz wrzucił 4 nowe zdjęcia. Dwa z nich są editami, tworzonymi przez fanów. Jest na nich z Hailey Bieber, obecną żoną i miłością. Na jednym są upodobnieni do rodziny Simpsonów. Wygląda to naprawdę ciekawie. Na drugim natomiast również widzimy tę dwójkę w wydaniu nieco rysunkowym.

Zapytacie co jeszcze pojawiło się na profilu artysty? Kolejny rysunek, fan art, na którym postaci mają na sobie ubrania, z nowej linii ubrań Justina Biebera, która nosi jego drugie imię „Drew”. Piosenkarz silnie promuje swoją markę co wychodzi mu bardzo naturalnie i dobrze. Macie już coś z Drew House? Dajcie nam znać w komentarzu!

Ostatnie natomiast zdjęcie okazało się być screenem nowego albumu Mike Posnera, zatytułowanego „A Real Good Kid”. Piosenkarz w opisie dodał: „Proszę posłuchajcie albumu mike Posnera, najlepiej, gdy idziecie spać … to wprowadzi Was w trans.” Czy słuchaliście już tego albumu? Zgadzacie się ze słowami artysty?

Na Instagram Stories natomiast artysta ponownie wrzucił wcześniej wspomniane zdjęcie z Instagrama, z fan artem, z linii ubrań „Drew”. Oprócz tego pojawiły się trzy videa promujące właśnie tę markę. Na drugiej jednak ponownie wspomniał o albumie Mike Posnera. Tym razem artysta nieco bardziej rozpisuje się na jego temat. „Właśnie przeszedłem przez doświadczenia Mike Posnera. Nie słuchaj tego, chyba, że masz 45 minut niepodzielnej uwagi, to zapiera dech w piersiach i zasługuje na wszelkie Grammys”. Nas przekonał, abyśmy przesłuchali albumu!

VIDEA Z INSTAGRAM STORIES: 123


KATEGORIE:
Instagram
Media społecznościowe:

KOMENTARZE