Justin Bieber chce walczyć o tytuł ze Shawnem Mendesem? – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber chce walczyć o tytuł ze Shawnem Mendesem? - 08 Kwi 2019 / Tusihuana

Nasz idol skomentował zdjęcie 21-letniego piosenkarza, Shawna Mendesa na Instagramie. Dotyczyło ono tytułu magazynu, nadanego przez OBS Magazine, który brzmiał „Książę popu”. Artysta napisał, że będzie musiał walczyć o ten tytuł i zrobić więcej nagrań, aby go w tym tytule pobić. Napisał on to oczywiście zupełnie w żartach, jednak musiał dopisać wyjaśnienie w postaci „to było tylko żartobliwe”. Niektórzy zrozumieli go w ten sposób, że mieli wrażenie, iż piosenkarz napisał to całkiem poważnie i ma zamiar walczyć z młodszym kolegą po fachu.

Jak długo piosenkarz będzie musiał tłumaczyć się na social mediach przed ludźmi? Miejmy nadzieję, że niektórzy wkrótce przestaną łapać go za słówka. Zobaczcie pełne tłumaczenie poniżej!

“Będziesz musiał pobić więcej nagrań, aby zdetronizować mój tytuł, przyjacielu (kanadyjski głos)… ale jeśli chcesz, możemy zagrać w hokej o niego, chociaż słyszałem, że jesteś prawdziwym wirem powietrznym na lodzie.”

„Nie ma ty żadnej konkurencji i to było jedynie żartobliwe, ludzie spokój. Nie ma żadnych stron, wszyscy jesteśmy tutaj po to, żeby tworzyć muzykę. Jestem tak samo konkurencyjny jak on, to był tylko mały żart.”


KATEGORIE:
Inne:
Instagram
Media społecznościowe:
Plotki

KOMENTARZE