Justin Bieber odpowiada na video Morgan Stewart! – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber odpowiada na video Morgan Stewart! - 25 Kwi 2019 / Tusihuana

Justin Bieber nie ma zamiaru być cicho! Artysta po raz kolejny odpowiada na hejt ze strony innej osoby. Artysta skomentował video z Morgan Stewart, która linczuje piosenkarza za śpiewanie z playbacku! Jak dobrze wiemy wystąpił on ostatnio zupełnie niespodziewanie z Arianą Grande, podczas festiwalu Coachella, co miało miejsce 21 kwietnia, w Indio, w stanie Kalifornia. Artyści postanowili wyjść na scenę razem, a tę decyzję podjęli 10 minut przed rozpoczęciem setu piosenkarki. Oboje nie byli na to przygotowani, jednak dobrze się bawili. W tle był puszczony backtrack, do którego oboje dośpiewywali. To sprowadziło falę nienawiści w stronę obu tych osób. Piosenkarz odpowiedział na to, zwracając się do Morgan Stewart. Również Ariana Grande nie miała zamiaru powstrzymać się od komentarza. Odpowiedziała również w stronę artysty. Wszystko znajdziecie niżej wraz z tłumaczeniami!

@Morgan_Stewart właśnie zobaczyłem film, w którym rozrywasz mnie na strzępy, mówiąc, że śpiewam z playbacku. Zagrali piosenkę, a ja po prostu śpiewałem w tle… Niezależnie od tego, dlaczego spędzasz czas na zgrywasz się ludzi. Ludzie tacy jak ty dokuczają dzieciom w szkole, które popełniają samobójstwa.

@Morgan_Stewart wyobraź sobie, że spędziłaś nawet połowę tego czasu, który poświęcasz śmiejąc się kosztem innych ludzi, faktycznie budując ludzi i zachęcając ludzi do pozytywnych rzeczy jakie możesz im dać. To co boli, to fakt, że masz platformę, aby coś zmienić


I zamiast być pozytywnym, umniejszasz ludzi. Pomyśl o tym, jak wspaniałe było dla mnie być na tej scenie po tym, jak długo mnie tam nie było, podekscytowany i z radością, że dało mi to to, co najbardziej kocham, zaśpiewałem do backtracku, tak jak większość to jest normalne,

Zamiast próbować sprawić, by ludzie czuli się akceptowani i kochani, odnajdujesz rzeczy z wyboru, tak jakby świat już nie był już pełny od tego. Możemy znaleźć coś negatywnego do powiedzenia o czymkolwiek lub kimkolwiek


Kiedy będziemy ludźmi, którzy znajdują radość w dodawaniu sobie wartości i nie rozdzierają się wzajemnie.


„Koło się zatacza. Twoi fani i świat jest zachwycony, że wróciłeś. Każdy był szczęśliwy, że wróciłeś. Każdy był szczęśliwy, że widział Cię tak szczęśliwego. Nikt nigdy nie zrozumie jakie to jest uczucie być Tobą, ale to nie jest ich praca. Bądź ostrożny. Rób muzykę. Jesteś kochany. P.s. Każdy w tym video będzie streamował.”

„Również zdecydowaliśmy się 10 minut wcześniej, zanim mój set się zaczął. Mieliśmy 0 odsłuchań, 0 prób. Śpiewaliśmy z piosenką w tle, jak wiele sław robi. Ludzie się nudzą. Ludzie nie wiedzą jak to jest być od taką kontrolą. Świat był szczęśliwy mając Cię na scenie z powrotem.”


KATEGORIE:
Inne:
Media społecznościowe:
Nowości
Osoby:
Przyjaciele
Twitter

KOMENTARZE