Premiera Justin Bieber:Seasons w Los Angeles – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Premiera Justin Bieber:Seasons w Los Angeles - 28 Sty 2020 / Marta

Nadszedł ten dzień! 27 stycznia odbyła się premiera nowego filmu dokumentalnego Justina Biebera, o tytule „Justin Bieber:Seasons”. Już wczoraj mogliśmy zobaczyć pierwszy odcinek z dokumentu. Kolejne oficjalnie pojawią się kolejno w środy i poniedziałki. Jeżeli macie dostęp do premium, możecie zobaczyć również pozostałe trzy. Premiera odbyła się w mieście Los Angeles, położonym w Kalifornii.

Nie zabrakło rodziny piosenkarza, pojawiła się mama Pattie Mallette, dziadek Bruce i babcia Diane. Oprócz tego masa gwiazd zjawiła się na tym wydarzeniu, Madison Beer czy Kehlani, która dopiero zdążyła wydać z piosenkarzem hit „Get Me”. Nie zapomnijmy również o ekipie artysty oraz znajomych takich jak Alfredo Flores, Rory Kramer, Nick Demoura, DJ Tay James. Jeżeli jesteście zainteresowani kto pojawił się na tym wydarzeniu, zapraszamy na naszego TWITTERA. Nie zabrakło również fanów naszego ulubieńca.

U jego boku możemy zobaczyć żonę, Hailey Bieber ale również mamę Pattie Mallette. Na jednym ze zdjęć dostrzec możemy jak Justin Bieber jest sfotografowany z fanami. Widać tę więź między nim, a nami, prawda? Całe wydarzenie przebiegło sprawnie i wiele osób komentuje je jako „naprawdę udane”. Podczas tego wydarzenia wyszedł on do fanów, aby dać im bransoletki, aby mogli wejść na wydarzenie. To wspaniały gest. Sprawdźcie wydarzenie poniżej!

VIDEA: 12345 • 67891011

27.01 – Sfotografowany przez fanów podczas premiery Justin Bieber:Seasons w Los Angeles, Kalifornia

27.01 – Na premierze Justin Bieber:Seasons w Los Angeles, KaliforniaKOMENTARZE