Akustyczny koncert w Indigo at The O2 w Londynie – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Akustyczny koncert w Indigo at The O2 w Londynie - 12 Lut 2020 / Marta

Nasz ulubieniec 11 lutego wystąpił w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Miało to miejsce w Indigo w The O2. Piosenkarz pojawił się na scenie wraz z Ryanem Goodem. Początkowo mówili o albumie. Wspomniał on, że ten album jest dużo lepszy pod względem wokalnym artysty. Przypomnijmy, że sam album wychodzi już wkrótce, 14 lutego.
Fani podczas wydarzenia mogli piosenkarzowi zadawać pytania. Jedno z nich dotyczyło jego przylotu do Argentyny, gdzie miał on zakaz wjazdu, który skończył się jakiś czas temu. Niestety piosenkarz potwierdził, że nadal nie może tam pojechać.
Fani zapytali go również o słynną piosenkę „La Bomba”, którą mogliśmy usłyszeć podczas „Justin Bieber:Seasons”, serii dokumentalnej Justina Biebera na YouTube. Potwierdził, że zostanie ona wydana, jednak nie będzie jej na albumie.
Również powiedział, że „Uwielbiam to, że wy zamiast pytać to mówicie”. Justin został zapytany, kogo chciałby spotkać (nie ważne, czy ta osoba jeszcze żyje czy nie), wybrał Muhammad Ali.
Wracając do tematu albumu „Changes”, artysta został zapytany o to, co było jego największą zmianą. Justin powiedział, że największą jego zmianą było wzięcie ślubu. Wzięcie ślubu było dla niego niesamowite.
Justin pochwalił okulary jednej z fanek. Powiedział również do jednej, aby nie płakała.
Fanka prowadząca live powiedziała, że jesteśmy z Justina bardzo dumni. Powiedział jej, że ją kocha. „Available” jest obecnie jego ulubioną piosenką na albumie, ale to zmienia się każdego dnia. „Really Freaking Awesome” – tak opisał Beliebers. Powiedział, że kocha Netflix ze swoją żoną u trochę chillu.
Śpiewając główną piosenkę z albumu „Changes” piosenkarz się wzruszył.

Justin podczas show: „Nie byliśmy sami, byliśmy w tym razem. Możemy chować się za czymkolwiek, ale nie jesteś sam.”

11.02 – Justin Bieber podczas akustycznego koncertu w Indigo w The O2 w Londynie, Wielka Brytania

11.02 – Justin Bieber podczas akustycznego koncertu w Indigo w The O2 w Londynie, Wielka Brytania

SETLISTA:
1. Yummy
2. Intentions
3. Changes
4. Love Yourself
5. All That Matters

11.02 – Justin Bieber występując z „Yummy” podczas akustycznego koncertu w Indigo w The O2 w Londynie, Wielka Brytania

11.02 – Justin Bieber występując z „Intentions” podczas akustycznego koncertu w Indigo w The O2 w Londynie, Wielka Brytania

11.02 – Justin Bieber występując z „Changes” podczas akustycznego koncertu w Indigo w The O2 w Londynie, Wielka Brytania

11.02 – Justin Bieber występując z „Love Yourself” podczas akustycznego koncertu w Indigo w The O2 w Londynie, Wielka Brytania

11.02 – Justin Bieber występując z „All That Matters” podczas akustycznego koncertu w Indigo w The O2 w Londynie, Wielka BrytaniaKOMENTARZE