Justin Bieber w „The Ellen Show” – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber w „The Ellen Show” - 10 Mar 2020 / Konrad

Jak zapewne wszyscy mogli zauważyć, Justin Bieber od czasu poznania swojej ukochanej zaczął rzadziej występować w mediach i nieczęsto udziela wywiadów. Jednakże z okazji tego, że 1 marca obchodził swoje 26 urodziny, postanowił zrobić mały wyjątek. Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć Justina w amerykańskim programie talk-show prowadzonym przez Ellen DeGeneres. Nasz ukochany piosenkarz z ogromną chęcią opowiadał o swoim małżeństwie z Hailey Baldwin, a także nie szczędził szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego. Podczas oglądania programu dowiedzieliśmy się, że Bieber jest ze swoją żoną bardzo szczęśliwy. Darzą się oni szczerą, partnerską miłością i okazują sobie na każdym kroku czułości. Hailey wymyśliła nawet piosenkarzowi pieszczotliwe imię – nazywa go „Goo Goo”. Justin jest w stanie dla swojej ukochanej się poświęcić. Kiedy tylko dowiedział się, że Hailey nie przypadły do gustu jego wąsy, bez wahania je zgolił. Małżonkowie głośno mówią również o tym, że planują powiększenie rodziny, dlatego właśnie Ellen wprost zapytała piosenkarza o to, ile chciałby mieć dzieci. Justin stwierdził, że „to zależy od Hailey, ponieważ to jej ciało”. W czasie wywiadu z Ellen mogliśmy się także dowiedzieć, że ulubioną częścią ciała Biebera jest jego pupa! Czy to dla nas jakieś zaskoczenie? Raczej nie, bo przecież wiemy, że piosenkarz całe życie grał w hokeja, więc jego mięśnie pośladkowe są bardzo zgrabne. Jednakże nie rozmarzajmy się na tę myśl, bo przecież Bieber jest zajęty i Hailey mogłaby być troszeczkę zazdrosna!

Justin jako gość u Ellen

Dodatkowo piosenkarz uświetnił swoją obecność u Ellen DeGeneres, śpiewając swoje dwa najnowsze hity wchodzące w skład nowo wydanego przez niego albumu. Wspierany na scenie przez rapera Quavo Bieber zaprezentował utwór pod tytułem „Intentions”.

Natomiast drugą swoją piosenkę pt. „Changes” wykonał, grając na fortepianie.

Justin w wykonaniu „Intentions” oraz „Changes”

5 marca 2020 Justin również pojawił się w „The Ellen Show”. W programie w tym samym czasie wystąpiła Demi Lovato, która wyjątkowo wcieliła się w rolę prowadzącej. Piosenkarka spytała Biebera, czy pamięta ich pierwsze spotkanie. O dziwo Justin odpowiedział na to pytanie błędnie. Bieber myślał, że poznał Demi na gali Kids Choice Awards, a wcale tak nie było! Lovato szybko wyprowadziła go z błędu i wszystko dokładnie mu przypomniała: „Byłam w trasie. Miałam z 16 lat, a ty chyba z 14. Byłeś przed stacją radiową, ja udzielałam tam wywiadu. I ty po prostu podbiegłeś do mnie i zapytałeś o wspólne zdjęcie. Ja na to: „Jasne”. To było takie słodkie. A ty powiedziałeś: „Mam na imię Justin. Jestem Justin Bieber! Pewnego dnia będziesz znała moje imię!”. A ja pomyślałam: „Wow, OK, fajnie, na pewno”. Jak można zauważyć słowa wypowiedziane przez małego Biebera się sprawdziły w stu procentach! W czasie rozmowy u Ellen Demi i Justin mówili o swoich problemach emocjonalnych, które były związane między innymi z tym, że rozpoczęli oni swoją karierę w bardzo młodym wieku i nie potrafili dać sobie rady z narzuconą na nich presją. Próbując uciec od trudów dnia codziennego, piosenkarze sięgali po narkotyki. Jednakże obecnie Justin w sposób jednoznaczny stwierdza, że gdy czujemy, że nasze obowiązki nas przytłaczają i stają się dla nas zbyt ciężkie oraz bolesne, to mimo wszystko musimy stawić im czoła, a nie od nich uciekać. Bieberowi udało się właśnie to zrobić. Dzięki małżeństwu z Hailey piosenkarz nauczył się pokory oraz ogłady. Widzimy również, że dojrzał, a także zmądrzał. Demi przyznała, że kiedy w 2018 roku leżała w szpitalu po przedawkowaniu środków psychotropowych, zaczęła inspirować się postacią Biebera. Był on dla niej osobą, która potrafi poradzić sobie ze swoimi problemami. Dlatego właśnie zaczęła brać z niego przykład.

U Ellen wraz z Demi Lovato

My również powinniśmy uznać obecnego, zmienionego Justina za wzór godny naśladowania. Porównując jego zachowania z przeszłości oraz te obecne, możemy wyciągnąć wnioski i stwierdzić, że warto nad sobą cały czas pracować.KOMENTARZE