Zauważony przez fotoreporterów w Los Angeles – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Zauważony przez fotoreporterów w Los Angeles - 11 Mar 2020 / Konrad

11 marca paparazzi przyłapali Justina Biebera w różnych intrygujących miejscach. Piosenkarz udał się między innymi do CVS – sklepu farmaceutycznego oraz zdrowotnego. Czego on tam szukał? Być może sprawdzał, czy pojawiły się jakieś środki obronne przeciwko szalejącemu wokół koronawirusowi. Całkiem możliwe, że piosenkarz planował znaleźć jakieś lekarstwa albo maseczki, które być może chociaż trochę wsparłyby go w tych trudnych dla ludzi chwilach. Jednakże jesteśmy w stanie również wysnuć podejrzenia, że Bieber w ogóle nie jest zainteresowany faktem ogłoszonej przez Światową Organizację Zdrowia pandemii, ponieważ po głowie chodzą mu wyłącznie myśli dotyczące jego żony. Na zdjęciach z CVS widzimy, że trzyma on w dłoni bukiet przepięknych kwiatów, którymi najprawdopodobniej pragnie obdarować Hailey Baldwin. Romantyk z niego, prawda?

11.03 – W CVS w Los Angeles, Kalifornia

Tego samego dnia paparazzi zrobili piosenkarzowi także kilka zdjęć po tym jak przybył on do studia tańca w Los Angeles w Kalifornii.

11.03 – Po przybyciu do studia tańca w Los Angeles, Kalifornia

11 marca piosenkarz udał się również wraz ze swoją ukochaną do Saban Theatre – historycznego teatru znajdującego się w Beverly Hills w Kalifornii. W tym miejscu znajduje się również kościół, a jako że piosenkarz jest bardzo pobożny, często zdarza mu się tam bywać. To właśnie wiara umacnia Biebera w miłości i dzięki niej jego małżeństwo jest tak bardzo szczęśliwe. Justin wraz z Hailey poszedł na mszę świętą, a niestrudzeni paparazzi ochoczo koczowali przed świątynią, czekając cierpliwie aż piosenkarz i jego żona wyjdą.

11.03 – Po przybyciu do Saban Theatre z Hailey Bieber w Beverly Hills, Kalifornia

11.03 – Opuszczając Saban Theatre z Hailey Bieber w Beverly Hills, Kalifornia

Jak już wcześniej wspominałem Justin to romantyk. Świadczy o tym fakt, że 11 marca zaprosił on swoją wybrankę do ekskluzywnej restauracji – Wally’s. Nie oszukujmy się, ale Bieber jest ideałem męża. Myślę, że każda kobieta chciałaby raz na jakiś czas udać się wraz ze swoim chłopakiem do wytwornego lokalu. Jednakże, jak to w życiu bywa, brak czasu oraz pieniędzy powodują, że nie możemy sobie pozwolić na takie atrakcje. Dlatego właśnie tym bardziej możemy Hailey zazdrościć. 🙂

11.03 – Opuszczając Wally’s w Los Angeles, KaliforniaKOMENTARZE