Nominowany do iHeartRadio Music Awards – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Nominowany do iHeartRadio Music Awards - 18 Mar 2020 / Konrad

W Shrine Auditorium w Los Angeles 29 marca 2020 roku miało się odbyć siódme rozdanie nagród iHeartRadio Music Awards. Niestety, ale ze względu na paniczny strach związany z koronawirusem wydarzenie to zostanie przesunięte w czasie. Na liście kandydatów do wygranej w tym konkursie znajduje się wiele gwiazd, między innymi Taylor Swift, Camila Cabello, Ariana Grande oraz Billie Eilish. Jednakże przecież dla nas oczywiste jest to, że bezkonkurencyjnym zwycięzcą w kilku kategoriach zostanie Justin Bieber. Piosenkarz został nominowany wraz z Edem Sheeranem, z którym wspólnie nagrał utwór „I don’t care”, do nagrody za najlepszą współpracę („Best Collaboration”) oraz za najlepszy muzyczny klip („Best Music Video”). Szczegóły dotyczące możliwości głosowania na przebój Biebera dostępne są tutaj:

Natomiast razem z duetem Dan + Shay Justin stworzył hit pt. „10,000 Hours”. To właśnie ta piosenka zapewniła artystom nominację do nagrody za najlepszy tekst („Best Lyrics”). Poniżej znajduje się link do oficjalnego tweeta organizatorów zachęcający do oddawania głosów na utwór Biebera:

Nasz ukochany piosenkarz może również wygrać w kategorii na najlepszą fanowską armię („Best Fan Army”), bo przecież chyba każdy z nas wie, że Beliebers tworzą najbardziej fantastyczną społeczność piosenkarskich miłośników. Serdecznie trzymamy kciuki za Justina i wierzymy w jego zwycięstwo!KOMENTARZE