Zaobserwowany przez paparazzi w Los Angeles – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Zaobserwowany przez paparazzi w Los Angeles - 16 Mar 2020 / Konrad

Niestrudzeni fotoreporterzy po raz kolejny dostrzegli Justina Biebera w różnych ciekawych miejscach. 12 marca piosenkarz dziarskim krokiem podążał do budynku finansowego w Los Angeles. Czyżby nasz ukochany artysta potrzebował dodatkowego zastrzyku gotówki? To jest raczej niemożliwe, więc może po prostu sprawdzał stan swoich oszczędności?

12.03 – Po przybyciu do budynku finansowego w Los Angeles, Kalifornia

Całkiem prawdopodobne jest również to, że Justin martwi się po prostu o swoje pieniądze, ponieważ sytuacja na całym świecie nie jest stabilna. Szalejący wokół koronawirus powoduje panikę wśród ludzi. Bieber zaczął się również niepokoić o swoje zdrowie, dlatego właśnie często chadza do lekarzy. 13 oraz 16 marca paparazzi zauważyli, że piosenkarz wybrał się do specjalisty na doktorską konsultację. Co więcej, artysta przybył do swojego medyka, mając specjalną maseczkę, która chroniła go przed śmiercionośnym wirusem. Trzeba przyznać, że z tym gadżetem na twarzy wygląda bardzo kusząco!

13.03 – Po przybyciu do lekarza z Hailey Bieber w Beverly Hills, Kalifornia

16.03 – Po przybyciu do lekarza w Los Angeles, Kalifornia

Jednakże na całe szczęście Justin nie ma obowiązkowej, domowej kwarantanny i może wychodzić na dwór w celu zaczerpnięcia świeżego powietrza. 13 marca 2020 roku fotoreporterzy zauważyli Biebera wraz z jego żoną Hailey w Hollywood na tle ładnej różowej ściany z napisem „Super fresh, super clean”. Pomimo tego, że dookoła panuje aura smutku i niepewności, małżonkowie promienieją radością i świetnie się bawią. Prawda, że nasz ulubiony piosenkarz wygląda bardzo słodko w tej bluzie z uroczym misiem?

13.03 – Zauważony z Hailey Bieber w Hollywood, KaliforniaKOMENTARZE