Już jest nowa piosenka Ariany Grande i Justina Biebera! – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Już jest nowa piosenka Ariany Grande i Justina Biebera! - 08 Maj 2020 / Konrad

Wreszcie do Internetu trafił stworzony przez Justina Biebera i Arianę Grandę singiel pt. „Stuck with U”. Wiadomo, że w czasach wszechobecnego koronawirusa artyści nie mieli możliwości, żeby się spotkać i nagrać teledysk, ale to wcale nie oznacza, że ich utwór jest gorszy od innych. Wręcz przeciwnie!

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na premierę tej piosenki i oczywiście się nie zawiedliśmy. Możemy z całą stanowczością stwierdzić, że klip Justina i Ariany jest wyjątkowy. Świadczy o tym między innymi jego fantastyczna forma. Piosenkarze stworzyli teledysk w swoich domach i dodatkowo wykorzystali nagrania, które zostały im przysłane przez fanów, a także znanych przyjaciół – między innymi Gwyneth Paltrow, Milę Kunis, Kendall i Kylie Jenner oraz Ashtona Kutchera.

Nie da się ukryć, że utwór ten bardzo nas zachwycił. Ariana i Justin śpiewają w nim o relacjach między ludźmi, a jak wiadomo, w obecnym, bardzo trudnym dla nas czasie, powinny się one zacieśniać. A Wy co sądzicie o tej piosence? Spodobała się Wam tak samo mocno jak nam? 🙂KOMENTARZE