Otwarcie strony! – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

16/04/2011 
Otwarcie strony!
Wpis został dodany przez: Vienna

Witam wszystkich bardzo serdecznie, na otwarciu strony Justin-Bieber.fan-strefa.Pl! ;-)

W końcu nastał ten długo wyczekiwany dzień. Właśnie dzisiaj, 16 kwietnia 2011 roku, pragniemy w pełni przedstawić wam pierwszą i jedyną polską stronę poświęconą Justinowi Bieberowi. Portal został stworzony z myślą o najwierniejszych fanach piosenkarza. Mamy nadzieję, że z czasem ta strona stanie się waszą ulubioną i będziecie do niej regularnie zaglądać oraz polecicie ją znajomym. Jest ona tworzona przez fanów. Niestety nie mamy kontaktu z Justinem, jego menadżerem, czy innymi osobami z jego otoczenia.

Oddajemy wam do rąk galerię zdjęciową, która jest w pełni uzupełniona. Znajdziecie tam wszystkie zdjęcia z wydarzeń, które miały miejsce w życiu Biebera i zostały sfotografowane. Kilkając tutaj przeniesiecie się do centrum zdjęć.

Od dnia dzisiejszego autorzy JBieber.Pl będą dodawać codziennie najnowsze informacje z życia naszego, jak i waszego idola, którym jest oczywiście Justin Bieber.

Na stronie znajdziecie też obszerne działy związane z Justinem. Ogólne, a zarazem szczegółowe informacje przekazuje wam napisane przez nas biografia Biebera. Istnieją też takie działy jak; dyskografia, videografia, rodzina i wiele więcej. Jeżeli jesteście tego ciekawi to zapraszam do działu tutaj!

Pora na podziękowania osobom, dzięki którym możemy dzisiaj dumnie otwierać portal. Za wykonanie w całości grafiki i html dziękujemy bardzo Kitty, która osobiście uważamy, iż wykonała cudowną pracę! Dziękujemy także Fan-Strefa.Pl za to, że pozwolili nam założyć stronę i dali hosting.

Pora na kilka informacji porządkowych:
– Zachęcamy do śledzenia nas na twitterze, gdzie będziecie mogli na bieżąco dowiadywać się o postach dodanych na stronę – @JustinsBieberPL
– Jeżeli ktokolwiek pragnie się z nami skontaktować w celu współpracy, bądź innych spraw to odsyłamy do napisana na naszego e-maila jbieberplkontakt@gmail.com

Pozdrawiamy, załoga JBieber.Pl!


Kategorie:
Strona,
KOMENTARZE