Crocs x Justin Bieber with Drew House – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta, Vienna
Redaktorzy: Marta, Amibizzle
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Crocs x Justin Bieber with Drew House - 13 Paź 2020 / Marta

Justin Bieber podjął współpracę wraz z firmą Crocs, pewnie dobrze Wam znaną z obuwia. Za pomocą swojej marki Drew House połączył siły z firmą produkującą obuwie i wyszła z tego nowa, ciekawa kolekcja. Samo Drew House jako projekt piosenkarza powstał w ubiegłym roku. Jest unisexową linią ubrań, która przypadła fanom i nie tylko do gustu. Buty z wspólnej kolekcji z Crocs w sprzedaży kosztują 59,99$. W ciągu trzech godzin po dodaniu artysty postu na Instagramie polubiono go ponad 670 000 razy. Jeden zwiastun wystarczył, aby udział Crocsa wzrósł o ponad 11 procent, a handel skoczył do maksimum 47,81 USD. Same buty również bardzo szybko wyprzedały się na stronie Crocs. Wielu chętnych nie zdążyło kupić wymarzonego obuwia.

Przed rozpoczęciem współpracy z firmą, sam Justin Bieber był często fotografowany w Crocsach. Wiele zdjęć od paparazzich, czy nawet na Instagramie pojawiło się właśnie w tych gumowych butach. Na pewno zaobserwowaliście to, jeżeli śledziliście nasze social media. „Jako artysta, ważne jest, aby moje kreacje były wierne sobie i mojemu stylowi. Noszę Crocs przez cały czas, więc zaprojektowanie mojej własnej pary przyszło naturalnie” – powiedział Bieber o współpracy. „Z tymi Crocsami po prostu skupiłem się na zrobieniu czegoś fajnego, co chcę nosić” – i tak właśnie się stało!

CROCS X JUSTIN BIEBER WITH DREW HOUSEKOMENTARZE