Sesja zdjęciowa dla Vogue Italia – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta, Vienna
Redaktorzy: Marta, Amibizzle
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Sesja zdjęciowa dla Vogue Italia - 13 Paź 2020 / Marta

Justin i Hailey Bieber pojawili się na okładce październikowego wydania Vogue Italia. Dzięki temu otrzymaliśmy nową sesję zdjęciową, na której możemy zobaczyć właśnie tę dwójkę zakochanych. W wywiadzie dla Vogue żona naszego idola, Hailey Bieber przyznała, że trudno było całować jej męża publicznie. Dlaczego? Przeczytajcie urywek wywiadu oraz zobaczcie zdjęcia z sesji w naszej galerii!

“Trudno było mi zrozumieć, jak mam radzić sobie z taką relacją na oczach wszystkich ludzi. Ale w końcu przychodzi czas, kiedy musisz zaakceptować rzeczywistość i przyznać kim teraz jesteś. Przez długi czas nie umiałam pocałować go publicznie, nie podobało mi się, że ludzie patrzą na nas w takich momentach. Ale zdałam sobie sprawę, że na dłuższą metę taka postawa, zamiast cię chronić, po prostu cię wykańcza. Faktem jest, że się kochamy. I naprawdę nie mamy nic do ukrycia.”KOMENTARZE