„UNSTABLE” Justin Bieber ujawnia, że ​​żona Hailey uratowała go, gdy był w „naprawdę złym miejscu” w zeszłym roku | The Sun UK – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta, Vienna
Redaktorzy: Marta, Amibizzle
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

„UNSTABLE” Justin Bieber ujawnia, że ​​żona Hailey uratowała go, gdy był w „naprawdę złym miejscu” w zeszłym roku | The Sun UK - 19 marzec 2021 / Marta

„UNSTABLE” (pol. Niestabilny) Justin Bieber ujawnia, że ​​żona Hailey uratowała go, gdy był w „naprawdę złym miejscu” w zeszłym roku

Przez lata Justin Bieber był młodym popowym bachorem, który przewracał oczami i jęczał serią niesfornych – a czasami kryminalnych – wybryków.

Szybko do przodu o dziesięć lat i jak odkryłem, spędzając z nim dzień dwa lata temu, chłopiec dorósł, łącząc dominację na listach przebojów z przemyślanymi tekstami, nowo odkrytą duchowością i wspaniałą żoną.

Justin Bieber ujawnił, że rok temu był w „naprawdę, bardzo złym miejscu”
Ale podczas ekskluzywnej sesji odtwarzania, z okazji premiery jego szóstego albumu Justice, która została wydana dzisiaj, narodzona na nowo gwiazda ujawniła, że ​​ostatnie 12 miesięcy przyniosło wiele zakulisowych wyzwań, które sprawiły, że stał się „Unstable”. (Niestabilny)

I mówi, że ma panią Bieber – oszałamiającą modelkę Hailey Baldwin – dziękując za pomoc w przywróceniu jego życia na właściwe tory.

W hołdzie wytłumaczył: „Jeden z utworów na albumie nazywa się Unstable i jest to dla mnie bardzo emocjonalna piosenka, ponieważ byłem w naprawdę, bardzo złym miejscu – może rok temu. Na szczęście moja żona była tylko przy mnie przez to wszystko, więc całe przesłanie piosenki brzmi:„Kochałaś mnie, kiedy byłem niestabilny.”

Ale powiedział, że żona Hailey, teraz ambasadorka Superga, „była tylko dla mnie (gdy przechodziłem) przez to wszystko.”

„Naprawdę mnie powstrzymywała i po prostu nadal kochała mnie przez naprawdę wymagający, ciężki sezon, w którym byłem – więc osobą w piosence byłem ja. To naprawdę rezonuje z miejscem, w którym się znajdowałem. Myślę, że prawdopodobnie jest wielu innych ludzi, którzy byli na tym samym stanowisku, a moim celem zawsze była znajomość. Tworzyć muzykę, która przemawia do każdego lub przynajmniej do większości ludzi”.
Dodał: „Jest równowaga między zakochaniem, ale także byciem człowiekiem, a chwilami niestabilności i zastanawiania się: „Czy sprawy kiedykolwiek wrócą do normy?”.

Jego nowa piosenka Unstable bada wyzwania, przed którymi stanął i składa hołd jego wspierającej żonie

„Myślę, że ważne jest dla mnie, aby nie tylko mówić o miłosnych sprawach – które są teraz bardzo ważną częścią mojego życia – ale także o niektórych zmaganiach. I myślę, że podczas tego procesu bardzo ważne było dla mnie zadanie sobie pytania: „Przez co przechodzą ludzie? Co oni teraz czują?”. Wiele osób straciło pracę. Wiele osób straciło bliskich. Wiele osób zmieniło całe życie, co spowodowało niestabilność w większości naszego życia. Mam więc nadzieję, że pomoże to nawiązać kontakt z ludźmi i przynieść ulgę w tych uczuciach”.

Justin powiedział: “Hailey naprawdę mnie powstrzymała i po prostu nadal mnie kochała przez naprawdę wymagający, ciężki sezon.”

Przeznaczony do romansu

HAILEY miała zaledwie 12 lat, kiedy po raz pierwszy spotkała Justina – dwa lata od niej starszego – kiedy zostali przedstawieni po jednym z jego występów telewizyjnych na żywo w Stanach – i para stała się dobrymi przyjaciółmi, ale modelka pozowała tutaj w Superga po tym, jak została ambasadorem dla marki obuwia, powiedziała, że ​​przeznaczeniem romansu zawsze jest rozkwit. Powiedziała wczoraj magazynowi Elle: „Byliśmy przyjaciółmi przez naprawdę długi czas, zanim pojawiło się coś romantycznego. Ale zawsze wiedzieliśmy, że dostosowaliśmy się do tego, czego chcieliśmy w naszym przyszłości. Rozmawialiśmy o tym, że chcemy być młodym małżeństwem, mieć młodą rodzinę i budować życie – jeszcze zanim zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy być ze sobą”.

Po znalezieniu duchowości w ostatnich latach Justin dodaje, że ma nadzieję, że fani zobaczą album jako pocieszenie w trudnym okresie.

I wyraźnie oznacza ostatni krok w przejściu byłej dziecięcej gwiazdy na poważnego artystę.

Piosenki łączą przyjazne dla radia kawałki z głębszymi niż wcześniej wiadomościami i tekstami, parafrazując cytaty Martina Luthera Kinga i rozwiązując szereg poważnych problemów.

Justin powiedział: „Ostatecznym celem tutaj jest ciągłe doskonalenie się z każdym albumem i dalsze kopanie głębiej, dalsze łączenie się z publicznością.”

Piosenkarz ma nadzieję, że fani zobaczą jego nowy album jako pocieszenie w trudnym okresie

„To naprawdę wymagający i trudny czas dla wszystkich. Wiem, że wiele osób zostało odizolowanych, ale muzyka jest naprawdę sposobem na zbliżenie ludzi. Więc w końcu nazwałem ten album Justice.”

Miłość, ból i optymistyczne wibracje wyspiarskie
Miałem pierwsze ekskluzywne przesłuchanie nowego albumu – ale oto przemyślenia Justina na temat piosenek.

2 Much
„Jedna z moich ulubionych. To jedna z tych beznadziejnych romantycznych piosenek, w których mówię o tym, jak bardzo kocham swoją żonę. Mój ulubiony wers to: ‚Don’t wanna fall to sleep, I’d rather fall in love’.”

Deserve You
„Utwór utrzymany w średnim tempie z wibracjami Phila Collinsa – dostaniesz to na końcu.”

As I Am
„Czasami czułem się niegodny miłości, a ta piosenka mówi: ‚Weź mnie takim, jakim jestem, wtedy zrobię wszystko, co w mojej mocy’.”

Off My Face
„Ta piosenka miłosna ma słowa: „Cause I’m Off My Face in love with you”. To bałagan z powodu kogoś. Naćpany miłością do ciebie. Wiem | większość z nas to poczuła.”

Unstable
„Ten naprawdę rezonuje z miejscem, w którym byłem w zeszłym roku. Przedstawia Kid Laroia, który ma 17 lat i bardzo mi przypomina mnie. Jest chłopcem z małego miasteczka, który kocha muzykę i ma naprawdę namiętny głos.”

Die For You
„To jest to tej osobie, dla której zrobisz wszystko. Zaczyna się od naprawdę mocnej wiadomości od Marcina Luthra Kinga.”

Somebody
„Zawsze chcemy osoby w naszym życiu, która będzie w nim na dobre i na złe. Więc to jest przesłanie tej piosenki.”

Ghost
„Jedna z moich najbardziej emocjonalnych piosenek, jest o traceniu kogoś kogo kochasz. Jest to smutne ale też podnoszące na duchu.”

Peaches
„Napisałem tę piosenkę na fortepianie i zamieściłem kawałek na Instagramie. Znajomy usłyszał to i zrobił z tego cały rzeczywisty rytm.”

Love You Different
„Ma features z gościem zwanym BEAM z Jamajki. Ma naprawdę fajny wyspiarski dźwięk.”

Loved By You
„Ma taki sam ton jak Love You Different i features z Burna Boy z Nigerii.”

There She Go
„Myślę, że ten kawałek będzie wielki na TikToku. To z Lil Uzi Vert, który jest jednym z moich ulubionych artystów.”

„Na świecie jest tak wiele niesprawiedliwości od zarania dziejów, więc jeśli mogę zrobić swoją małą część tylko po to, by kontynuować rozmowę o tym, jak to wygląda, to jestem zadowolony.”

To znaczy, to nie jest White Album, ale sentyment Justina jest właściwy. A teraz jest kompletną gwiazdą pop – talent, intryga i chaotyczny styl życia.

Jasne, czasami gubi się w świecie showbiznesu, ale z tak dobrymi melodiami pop, jak ten, przekonał mnie – jestem totalnym Belieberem.

Justinowi udało się przekonać mnie do popowych melodii tak dobrych jak ten

via. thesun.co.ukKOMENTARZE