Choroba Justina Biebera i odwołane koncerty – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta
Redaktorzy: Marta
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Choroba Justina Biebera i odwołane koncerty - 10 cze 2022 / Marta

U Justina Biebera zdiagnozowano zespół Ramsaya Hunta. Jest to rzadka choroba neurologiczna, która może powodować paraliż twarzy – tak jak w przypadku naszego idola. Udostępnił na Instagramie film, w którym wyjaśnia, że musi ćwiczyć twarz. Przed chorobę Justin odwołał koncerty w Kanadzie, w Toronto oraz w Waszyngtonie. Na ten moment nie wiadomo ile koncertów zostanie jeszcze przełożonych i odwołanych. Piosenkarz ma nadzieje, że fani nie są na niego źli, że musiał odwołać koncerty. Pamiętajmy, że to również jest człowiek i może zachorować. Musimy to rozumieć. Nasz Team życzy piosenkarzowi szybkiego powrotu do zdrowia! Get well soon, Justin!

„Wykonuję wszystkie te ćwiczenia twarzy, żeby moja twarz wróciła do normy i wróci do normy. To tylko czas. Nie wiemy, ile to potrwa, ale będzie dobrze”.KOMENTARZE