Justin Bieber: Miłość – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta
Redaktorzy: Marta
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber: Miłość - 11 cze 2012 / Vienna


Caitlin Beadles

Caitlin urodziła się 8 kwietnia 1994 roku. Była pierwszą dziewczyną i trzeba przyznać wielką miłość Justina. Jest młodsza od JB zaledwie o miesiąc. Spotykała się z Bieberem za czasów, kiedy to nie był jeszcze popularny. Ich związek trwał podobno od 2007 do 2008, prawie rok. Poznali się w kościele. Dziewczyna jest także siostrą jednego z przyjaciół Biebsa, Christiana. Związek Caitlin i Justina rozpadł się z powodu rozwijającej się kariery chłopaka. W sieci pojawiły się plotki, że być może dlatego, iż sława zaczynała go powoli zmieniać, ale też, że Biebs nie miał czasu na związek z powodu napiętego harmonogramu. Bardziej prawdopodobna jest wersja druga. Niejednokrotnie pojawiały się spekulacje jakoby owa dwójka do siebie wróciła, wszystko okazało się nieprawdą. Fani Justina nadali im przydomek „Jaitlin.” Co ciekawe, dziewczyna była pierwszą „One Less Lonely Girl,” która jest wybierana na koncertach Biebera podczas tras koncertowych. Mimo, iż ich związek się nie udał pozostali oni w przyjacielskich stosunkach.


Jasmine Villegas

Jasmine urodziła się 7 grudnia 1993 w San Jose, w stanie Kalifornia, w Ameryce. Jej pełne imię to Jasmine Marie Villegas. Jest to amerykańska piosenkarka i aktorka mająca filipińskie oraz meksykańskie korzenie. Jest starsza od Justina. Justin i Jasmine poznali się na planie jego teledysku. Dziewczyna zagrała obiekt westchnień w wideo do jego wielkiego przeboju, „Baby.” Podobno już wówczas między nimi zaiskrzyło, a nawet doszło do pocałunku. Dziewczyna pojawiła się również w teledysku „Eenie Meenie,” gdzie grała jedynie w tle. Spotykali się od lipca do listopada 2010 roku. Ich związek przez cały czas był ukrywany, gdyż nie chcieli rozgłosu w mediach. Wszystko wszyło na jaw, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia całującej się dwójki w samochodzie. Jednakże nawet i wtedy zaprzeczali co do związku. Dopiero po 2 latach Jasmine Villegas przyznała w jednym z wywiadów, że faktycznie byli razem. Wiadomo, że Justin był w niej niesamowicie zakochany. Nie wiadomo, czy owa dwójka utrzymuje jakiekolwiek kontakty, jednakże bardzo możliwym jest, iż w ogóle ze sobą nie rozmawiają.


Selena Gomez

Selena urodziła się 22 lipca 1992 roku w Grand Prairie, w stanie Teksas, w Ameryce. Jej pełne imię to Selena Marie Gomez. Jest to amerykańska aktorka i piosenkarka, która zasłynęła rolą Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. Jest ona starsza od Biebera o dwa lata. Justin i Selena poznali się dzięki własnym menadżerom w 2009 roku, wówczas między nimi nie zaiskrzyło. Gomez traktowała go z początku jedynie jako młodszego brata. Nic nie wskazywało jakoby miało ich coś połączyć. Jednakże podobno zaczęli się już spotykać pod koniec roku 2010. Dzięki ich wspólnym zdjęciom pochodzącym z wakacji w styczniu wszystko wyszło na jaw, iż ta dwójka jest razem. Pierwszym publicznym wystąpieniem i zarazem debiutem ich jako pary była impreza Vanity Fair Oscar Party w 2011 roku. Ich związek trwał około 3 lat. Często Często mogliśmy usłyszeć pochlebne wypowiedzi Justina o Sel, jak i odwrotnie. Przydomek tej pary to „Jelena”. Związek z Seleną był jak do tej pory najdłuższym w życiu Justina. Podobno rozstali się oni już w grudniu 2012 roku, jednakże potem wrócili do siebie i ponownie doszło do zerwania wiosną 2013 roku. W międzyczasie nie raz mogliśmy zobaczyć tę dwójkę razem, jednak ich związek nie przetrwał. Obydwoje starali się utrzymywać przyjacielskie kontakty.
Po udokumentowaniu kilku z ich spotkań, dokładnie 15 listopada 2017 roku pojawiły się zdjęcia, jak się całują. Nie wiadomo jednak czy są razem, gdyż żadne z nich nie potwierdziło do tej pory ich powrotu.


Hailey Baldwin – Bieber

Hailey Rhode Baldwin – ur. 22 listopada 1996 w Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone. Jest amerykańską modelką oraz telewizyjną osobistością. Jej ojcem jest znany aktor Stephen Baldwin. Pierwsze spotkanie z Justinem Bieberem miało miejsce właśnie dzięki niemu w 2009 roku. Przyjaźń tej dwójki rozpoczęła się w 2014 roku. Początkowo była to tylko przyjaźń, jednak dzięki zdjęciu, które trafiło na Instagram piosenkarza na początku 2016 roku wiemy, że było między nimi coś więcej (na zdjęciu się całowali). Nieco później ta relacja rozpadła się prawdopodobnie przez byłą dziewczynę artysty.
Ponownie para zaczęła spotykać się prywatnie w 2018, pomiędzy znajomymi. Co stało się dalej? W czerwcu 2018 roku zaczęli spotykać się publicznie, a oficjalnie ich związek potwierdził na Instagramie sam artysta, który wrzucił ich zdjęcia i potwierdził ZARĘCZYNY, które miały miejsce 7 lipca 2018. We wrześniu 2019 roku wzięli ślub. Oficjalnie są obecnie szczęśliwym małżeństwem. Ich przydomek to „Jailey„.

Te 4 powyższe związki zostały potwierdzone obustronnie. Niepotwierdzone związki, romanse nie zostały tu uwzględnione.

Dział stworzony na potrzeby strony JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie jego treści. Dziękujemy!KOMENTARZE