Justin Bieber: Tatuaże – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta
Redaktorzy: Marta
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber: Tatuaże - 28 lut 2014 / Vienna

1. Ptaszek na biodrze
Podążając śladami taty, Justin również ma tatuaż małego lecącego ptaka na lewym biodrze. Był to jego pierwszy tatuaż. Został zainspirowany mewą z noweli Jonathana Livingstona i ma go większość mężczyzn z klanu Biebera, gdyż jest to ich tradycją. Tatuaż został wytatuowany w Toronto w marcu 2010 roku z okazji 16 urodzin Biebsa jako swego rodzaju rytuał przejścia, i reprezentuje o tym, że wciąż się należy uczyć życia.

2. Napis „Jezus” po hebrajsku na żebrze
Drugi tatuaż Bieber zrobił na lewym żebrze, tuż pod pachą. Napisany jest po hebrajsku i oznacza „Jezus.” Tatuaż został wykonany w kwietniu 2011 roku, kiedy to piosenkarz był w Izraelu ze swoją trasą „My World.” W tym samym czasie zrobiony i taki sam tatuaż ma jego tata, Jeremy. Bieber jest pobożnym chrześcijaninem, dlatego też właśnie postanowił, by go mieć.
center>

3. Wizerunek Jezusa na tylnej lewej łydce
Kolejny tatuaż Justin ma na lewej noce. Przedstawia on Jezusa, który ma na głowię cierń. Posiadanie go wskazuje na to, iż wpływ na tatuaże JB ma jego ojciec, który również ma wiele religijnych. Został zrobiony w 2012 roku.

4. Ręce złożone do modlitwy na lewej nodze
Po raz kolejny pokazując swoją religijną stronę Biebs powiększył kolekcję tatuażem złożonych rąk do modlitwy na lewej noce. Został on zrobiony w marca 2012 roku, podczas wycieczki na ryby. Według osób, którzy również posiadają taki tatuaż przedstawia on wiarę w moc Boga i modlitwę.

5. Napis „Believe” na lewej ręce
20 czerwca 2012 roku podczas wywiadu z Davidem Lettermanem, Justin pokazał swój najnowszy tatuaż, który został zainspirowany przez jego album, „Believe.” Znajduje się on na lewej ręce, w pobliżu łokcia.

6. Symbol kanji na prawej ręce
Krótko po zrobieniu tatuażu „Believe” na lewej ręce, pop gwiazda powiększyła kolekcję o kolejny. Tym razem tatuaż znajduje się na prawej ręce. Przedstawia on japoński symbol kanji oznaczający „muzykę.” Tatuaż został zrobiony 4 lipca 2012 roku.

7. Korona pod lewym obojczykiem
Tatuaż korona pod lewym obojczykiem został zrobiony pod koniec sierpnia 2012 roku. Jego znaczenie do tej pory nie zostało ujawnione, ale w sieci pojawiły się domysły. Mówi się, że w ten sposób Justin chce pokazać, że jest nowym królem popu.

8. Sowa na lewym ręku
28 października 2012 roku Bieber pokazał swój 8 tatuaż: duża czarno-białe sowa wytatuowana na lewej ręce. Tatuaż sowy oznacza mądrość i dostojność.

9. Trzy róże otoczone cieniem
JB zdecydował, że jego tatuaż złożonych dłoni w modlitwie był niedokończony, więc dodał do niego trzy różne. Zdjęcie tatuażu opublikował 30 grudnia 2012. Jak powszechnie wiadomo róże oznaczają miłość, uczucie.

10. Indianin na lewej łopatce
Biebs na początku stycznia 2013 roku powiększył kolekcję tatuaży – wizerunkiem Indianina na lewej łopatce. Jest on hołdem dla jego dziadka, z którym był bardzo blisko, a inspiracją była drużyna hokeja nazywana Stratford Culliton. Kiedyś piosenkarz i jego dziadek w każdy piątek chodzili na ich mecze.

11. Data urodzenia mamy romańską numeracją
14 stycznia 2013 roku Biebs zadecydował, by zrobić tatuaż dla najważniejszej kobiety w jego życiu… jego mamy! Justin wytatuował sobie datę urodzenia Pattie w numeracji romańskiej.

12. Literką X na lewym ręku
Bieber po raz kolejny pokazał swoją religijną stronę, tatuując sobie grecką literkę X oznaczającą „Chrystusa” na lewym ręku. Został zrobiony w Londynie. Biebs pokazał tatuaż 25 lutego 2013 roku, kiedy był w Wielkiej Brytanii podczas przerwy w trasie „Believe.”

13. Ryba koi na lewej ręce
20 kwietnia 2013 roku podczas Meet&Greet z trasy „Belive” w Kopenhadze, w Danii, Justin pokazał swój kolejny tatuaż. Tym razem jest to ryba koi na lewej ręce. Ryba koi ma specjalne znaczenie, zwłaszcza w kulturze azjatyckiej. Oznacza ono szczęście.

14. Głowa tygrysa na lewym bicepsie
22 kwietnia 2013 roku JB pokazał swój kolejny tatuaż – głowa tygrysa. Tygrys jest symbolem jego rosnącego sukcesu lub rosnącej gwiazdy pop.

15. Kobieta-anioł na lewym ręku
Ten tatuaż, tak jak i poprzedni został pokazany 22 kwietnia 2013 roku. Wizerunek kobiety anioła łudząco przypomina zdjęcie Seleny Gomez z sesji zdjęciowej dla magazynu „Elle”. Zobacz.

16. Rycerz z mieczem
Kolejny o tematyce królewskiej tatuaż Justina przedstawia rycerza z mieczem i znajduje się na lewej ręce. Został on zrobiony w czerwcu 2013 roku.

17. Zamek otoczony chmurami
Tym tatuaż Biebs skompletował pół rękaw. Został on zrobiony 17 czerwca 2013. Ten tatuaż dołącza do dwóch innych o tematyce królewskiej.

18. Ukrzyżowana ziemia w koronie cierniowej
Jest to kolejny tatuaż o religijnej tematyce. Przedstawia ukrzyżowaną ziemie w koronie cierniowej, a z niej kapie krew. Tatuaż znajduje się na lewym nadgarstku. Został zrobiony w lipcu 2013 roku.

19. Oko na lewej ręce
Jest to kolejny tatuaż przeznaczony dla jednego z członków jego rodziny. Tym razem ten tatuaż jest poświęcony jego mamie, Pattie. Przedstawia jej oko. Jest to już drugi tatuaż, który Bieber zadedykował mamie.

20. Róża z cieniami na lewej ręce
1 sierpnia 2013 roku tuż po koncercie w New Jersey JB udał się do studio tatuaży, by zrobiono mu kolejny. Mówi się, że jest to tatuaż róży, którą wręczył Selenie Gomez na jej 21 urodziny.

21. Skrzydło anioła
Kolejny tatuaż Biebera to pojedyncze skrzydło anioła. Znajduje się on na jego lewej ręce. Został zrobiony prawdopodobnie w sierpniu 2013 roku.

22. Cytat z Biblii na prawej łopatce
Tatuaż na łopatce to wers z Pisma Świętego 119:105, który znaczy „Twoje słowo jest lampą dla moich stóp i światłem na mojej ścieżce”. Został on zrobiony podobno 25 sierpnia 2013 roku.

23. Orzeł na lewej ręce
30 listopada 2013, krótko po występie w Sydney, w Australii, Justin pokazał swój nowy tatuaż na lewej ręce. Przedstawia on orła.

24. Gwiazda
W grudniu 2013 roku podczas podróży do Filipin, by zbierać fundusze dla ofiar tajfunu, Justin ujawnił nowy tatuaż. Przedstawia on gwiazdę i znajduje się na lewej ręce tuż obok skrzydła i róży.

25. Joker na prawej ręce
Wygląda na to, że Justin pragnie zrobić sobie rękaw również i na prawej ręce. Tatuaż jokera został zrobiony 11 stycznia 2014 roku.

26. Kompas
12 stycznia 2014 roku poprzez dodanie na instagram zdjęcia Justin pokazał, iż ma kolejny nowy tatuaż! Przedstawia on kompas i znajduje się na lewej ręce.

27. Napis „Love”
Kolejnym tatuażem Justina jest napis „Love” na prawej ręce. Został on zrobiony w styczniu 2014 roku.

28. Klucz wiolinowy za lewym uchem
Muzyka gra wielką rolę w życiu Biebera. Kolejny tatuaż został zainspirowany właśnie nią! Został on zrobiony w styczniu 2014 roku i znajduje się za lewym uchem.

29. Krzyż na klatce piersiowej
Kolejny raz piosenkarz poprzez tatuaż postanowił pokazać to, iż religia ma dla niego ogromne znaczenie. 30 stycznia 2014 roku ojciec Justina dodał na twittera zdjęcie, na którym możemy po raz pierwszy zobaczyć tatuaż. Przedstawia on krzyż i znajduje się na klatce piersiowej.

30. Napis „Forgive”
Bieber powiększył kolekcję tatuaży tatuując sobie na prawym biodrze napis „Forgive”, co oznacza „Przebaczać”. Został on zrobiony w lutym 2014 roku.

31. Dziewczynka z balonem na prawej ręce
W marcu 2014 Justin zafundował sobie kolejny tatuaż. Tym razem na prawej ręce. Możliwym jest, iż chce zrobić sobie rękaw i na drugiej ręce.

32. Diament na prawej ręce
Marzec 2014 nie przeminął tylko z jednym nowym tatuażem. Tego miesiąca do rękawa na prawej ręce dołączył tatuaż diamentu. Znajduje się on na zewnętrznej stronie nadgarstka z jasnymi liniami. Zainspirowany on został okładką dla jego piosenki „Confident” z Chance The Rapper.

33. Gwiazda graffiti na prawej ręce
Kolejnym tatuażem, który przyozdobił prawą rękę Justina jest gwiazda. Został on wykonany w marcu 2014 roku. Został on zainspirowany graffiti.

34-45. Tatuaże na prawej ręce: Uśmiechająca się koreańska maska, napis „Trust”, Old School Boom Box z nutkami, Magic 8-Ball, Duch z kreskówki, Czarny znak karty pik, Dwa hashtagi, Waga ryb, „Bieber” w języku koreańskim, Dłoń pokazująca znak pokoju, Ryba z kreskówki, Czerwone serce.

46. Napis „Patience” na prawej stronie szyi
W kwietniu 2014, podczas pobytu w Miami na Florydzie świętując 18 urodziny pop gwiazdy Austina Mahone, Justin odwiedził studio Ink City Tattoos. Wytatuował sobie napis „Patience” na prawej stronie szyi, tuż pod uchem.

47. Aniołek na prawej ręce
Kolejny tatuaż na prawej ręce Justina to aniołek. Pokazał on nam go w czerwcu 2014.

48. „LL” na lewej ręce
Po długiej przerwie od nierobienie tatuaży Bieber zrobił sobie kolejny około 15 maja 2015 roku. Na lewym ramieniu piosenkarz wytatuował sobie dwie literki „L”. 21-latek powiedział, że jest to skrót od wyrażenia „low lift”. Oznacza to, że gdy ma się głowę w dół (zostaje się się np zhańbionym) to trzeba ją podnieść.

49. Literka „G”
9 lipca to dzień w którym Justin powiększył kolekcję tatuaży o jeden nowy. 21-latek wytatuował sobie literkę „G” na prawym ramieniu. Został on zadedykowany dziewczynce o imieniu Georgia, która urodziła się z rzadką chorobą mózgu. Po tym jak go sobie zrobił opublikował zdjęcie na Instagramie dodając podpis: „To jest dla najsilniejszej pary, którą znam, Chad i Julia Veach! Ich córka urodziła się z Lissencephaly [rzadka choroba mózgu]. Jest niesamowita i ma najsłodszą duszę. Sprawiacie, że jestem lepszy i jestem błogosławiony mając was w moim życiu #Georgia #gtat.”

50. Napis „Purpose”
Nasz idol podczas pobytu w Nowej Zelandii na początku października 2015 postanowił zrobić kolejny tatuaż. Tym razem znajduje się on nad jego pępkiem. Jest to napis „Purpose”. Oczywiście to tytuł jednego z albumów Justina i ma dla niego duże znaczenie.

51. Skrzydła z tyłu szyi
W grudniu 2015 Justin podczas pobytu w Miami na Florydzie powiększył po raz kolejny kolekcję swoich tatuaży. Od teraz na tyle jego szyi znajdują się skrzydła. Autorem dzieła jest Marcos Noel. Bieber nie wypowiedział się jeszcze na temat tego, co on oznacza, ale mówi się, iż owy znak symbolizuje pragnienie wolności.

52. Krzyż pod lewym okiem
6 maja Justin zrobił sobie nowy tatuaż. Znajduje się on pod lewym okiem i jest bardzo mały, jednak widoczny. Jest to krzyż. Odnosi się zapewne do wiary naszego idola. Zrobił go podczas pobytu w Nowym Jorku.

53. Napis SonOfGod – „Syn Boży”
Podczas pobytu w Zurich, w listopadzie 2016 roku, Bieber zrobił sobie kolejny tatuaż. Jest on związany z jego wiarą, a pierwszymi osobami, jakim się nim pochwalił byli fani. Znajduje się on na klacie.

54. Niedźwiedź
Nasz ulubieniec podczas pobytu w Nowej Zelandii zrobił sobie tatuaż. Miało to miejsce w marcu 2017 roku, a pochwalił się nim poprzez dodanie zdjęcia oraz filmiku na Instagram Stories. Przedstawia on niedźwiedzia. Znajduje się na klatce piersiowej.

55. Orzeł
Tuż pod tatuażem z napisem „SonOfGod” a nad napisem „Purpose”, który znajduje się nad pępkiem nasz idol zrobił sobie również tatuaż orła. Również zrobił go podczas pobytu w Nowej Zelandii, w marcu 2017 roku.

56. Lew
Zaraz po drugiej stronie tatuażu, na którym znajduje się niedźwiedź, nasz idol postanowił zrobić sobie tatuaż lwa! To kolejne zwierze dorzucone do jego kolekcji. Wykonał go pod koniec marca 2017 roku, dokładniej w Nowym Jorku.

57. Napis „Better At 70”
Nowy tatuaż, na lewej nodze z napisem „Better At 70”. Oznacza to tyle, że nasz ulubieniec chce bym lepszym człowiekiem po 70 roku życia. Na Instagramie o tatuażu napisał: „Spoglądam wstecz na wiele rzeczy w swoim życiu, błędów, niebezpieczeństw i myślę, że zmarnowałem mnóstwo czasu i sprawia, że szybciej chcę być lepszy! Osobiście każdego dnia chcę pracować, aby być LEPSZYM PO SIEDEMDZIESIĄTCE!” – wszystko jasne.

58. Dokończenie platki piersiowej + brzucha
W październiku 2017 roku wokalista dokończył tatuaże na klatce piersiowej, a także na brzuchu. Pierwsze zdjęcia trafiły do nas od samego artysty poprzez jego Instagram Stories. Dokładnie jednak mogliśmy zobaczyć je nieco później podczas gry w piłkę nożną. Bang Bang, który wykonał te tatuaże także dał nam odpowiedź co to jest i co oznacza. Przeczytać o tym można [TUTAJ]. Nowe dziary: Dwa anioły dominujące nad złem, szkielet, wąż, cienie.

59. Dokończenie prawego ramienia
Niedługo po tym jak nasz idol dokończył klatkę piersiową i brzuch postanowił zrobić kolejne tatuaże, tym razem na swoim prawym ramieniu. Nowym dziarą mogliśmy przyjrzeć się bardzo dokładnie, gdy na początku stycznia 2018 roku Justin wrzucił swoje nowe zdjęcie na Instagrama. Na jego prawym ramieniu pojawiły się między innymi róża, zegar oraz anioł. Jak możemy zauważyć w tym momencie jego wszystkie tatuaże łączą się w spójną całość.

60. Napis „Grace” nad brwią

Artysta kolejnym tatuażem zadziwił nas w 2018 roku. Dopiero pod koniec roku dowiedzieliśmy się co piosenkarz zrobił nad prawą brwią. Jest to napis „grace”, a wykonał go w Bang Bang Tattoo.

„Oboje mają tatuaż. Justin ma swój tatuaż na twarzy, a nie widziałem żadnych jego zdjęć – więc robi naprawdę dobrą robotę. Jest naprawę cienki i delikatny. I również nie są to tradycyjne tatuaże dla par. Dobrze się ze sobą łączą, ale dla każdego z nich są indywidualne. Nie chcę zdradzać co to jest, dopóki praca tego nie przejmie.”

Dział stworzony na potrzeby strony JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie jego treści. Dziękujemy!KOMENTARZE