• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
18/09/2017
(17.09) Złapany w Kalifornii
Tusihuana | Skomentuj (0)

Fani ponownie zauważyli naszego ulubionego wokaliste, co tym razem miało miejsce w Beverly Hills. Z opisu zdjęcia wynika, że osoba, która go spotkała chciała zrobić sobie z nim zdjęcie, jednak jak wiadomo on takowych nie robi. Na fotce możemy zauważyć, że miał na sobie białą bluzkę, czarne spodenki oraz białe klapki. Wchodził wtedy do „Georgie”, czyli restauracji znajdującej się dokładniej w hotelu Montage. Zdjęcie jest zrobione z odległości, więc nie da dostrzec się jego twarzy. Oprócz tego mamy video, na którym widać gwiazdora z napojem w ręku, w czasie rozmowy z kilkoma obecnymi tam osobami.

Piosenkarz także zawitał do West Hollywood, skąd również mamy jedną fotkę. Została również wykonana przez fanów, którzy zauważyli go w tym miejscu. Na zdjęciu została zakryta osoba, która był tam z nim. Widać jedynie napisy z podpisem, że na zdjęciu jest Bieber. Gwiazdę ponownie widzimy tyłem do robiącego mu zdjęcie. Jest ono nieco rozmazane. Zapraszamy do galerii!

17/09/2017
Zapisy na nasz Snapchat!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ponownie zaczęły się zapisy na naszego Snapchata. Zapisy zaczynają się od dzisiaj (17 września) na najbliższy miesiąc! Zapisać się możecie w prywatnych wiadomościach na naszym Twitterze @jbdailypoland– dogadamy się co do terminu! Hasło dostaniecie na pełne 24 godziny. W Waszym dniu dostaniecie hasło oraz Wasze zadania na ten dzień (podpowiedzi co robić, o czym powiedzieć). Wielu z Was poprzednio miło spędziło tam czas, więc zapraszamy kolejne osoby. Zachęcamy do zapisania się!

Snapchat jdailypoland

Czekamy na Was❤️😋

16/08/2017
(13.08) Aces Charity Celebrity Basketball Game w Nowym Jorku
Tusihuana | Skomentuj (0)

W 2014 roku nasz ulubieniec pojawił się na charytatywnym meczu w koszykówkę, a po 3 latach postanowił znowu na takim się pojawić. Aces Charity Celebrity Basketball Game odbyło się w tym roku w Nowym Jorku, a wokalista postanowił zjawić się tam, aby wspomóc tę akcję. Po zdjęciach i videach można wywnioskować, że świetnie się tam bawił. Wszystko odbyło się jak już wspomnieliśmy w Nowym Jorku, na znanym nam wszystkim Madison Square Garden. Wraz z naszym ulubieńcem pojawił się także pastor, jego przyjaciel, czyli Carl Lentz. Wspierał go i dopingował w grze jak nie jeden fan. Również byli tam fani, którzy robili zdjęcia oraz nagrywali videa. Zobaczcie zdjęcia od nich jak i z nimi!

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia z fanami

Gry były poświęcone świadomości raka. Dochody zostały przeznaczone na dwie fundacje: Garden of Dreams Foundation oraz Tackle Kids Cancer. Największą gwiazdą gry okazał się oczywiście nasz idol, Justin Bieber, który zanim zaczął grę, postanowił podejść i porozmawiać z paroma graczami z Liberty. Nie zabrakło tam fotoreporterów, którzy zrobili sporo fotek dobrej jakości. Sprawdźcie je!

14/07/2017
Nowe/stare zdjęcie – Justin i John
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiło się stare/nowe zdjęcie naszego ulubieńca. Na tym zdjęciu jest wraz z Johnem Shahidi, czyli współzałożycielem aplikacji Shots, ale również jednym z najlepszych przyjaciół wokalisty. Ma na nim okulary, tzw. „pilotki” oraz widać, że ma na sobie szarą bluzę. Oboje widocznie leżą. Zdjęcie to selfie wykonane przez Justina. Zobaczcie je teraz!

18/04/2017
ZASTĘPCZE KONTO NA TWITTERZE!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasze konto z pewnych niezależnych od nas przyczyn zostało zablokowane w serwisie Twitter. Obecnie mamy nowe konto, które jest zastępczym. Teraz tam będą dodawane najnowsze informacje do czasu, kiedy nasze konto nie zostanie odblokowane. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami i zaobserwujecie nas. Kliknijcie w link niżej!

www.twitter.com/jbieberplteam

16/02/2017
(15.02) Przed koncertem Purpose Tour w Monterrey | Informacje
Tusihuana | Skomentuj (0)

Jak wcześniej, jeszcze podczas wcześniejszych części trasy, dodajemy dla Was zdjęcia, które zrobili fani. Mamy dla Was zarówno zdjęcia merchu, backstage, paczki VIP, którą otrzymali, stadionu od środka, zaraz po wejściu do niego oraz fanów przed i na stadionie. Wszystkie te zdjęcia trafiły do nas przed koncertem, a jeżeli na bieżąco sprawdzacie galerię, to na pewno już je widzieliście. Pochodzą z 15 lutego, oczywiście zrobione są przed show, które odbyło się w Monterrey. Zapraszamy do galerii!

Fani przed i na arenie

Merch

Zawartość paczki VIP

Stadion od środka

Inne

14/12/2016
Snapchat Madison Beer
Tusihuana | Skomentuj (0)

Madison Beer również na swoim Snapchacie dodała pewne nagranie. Już na pierwszy rzut oka widać suczkę naszego idola – Esther, która widocznie biegnie. Mad pyta: „Esther, gdzie idziesz?”. Jeżeli na początku nagrania się wsłuchacie, możecie usłyszeć Justina Biebera w trakcie śpiewania. Zobaczcie to video!

08/12/2016
John Shahidi na Twitterze i Instagramie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Współtwórca Shots i przyjaciel Justina Biebera również nie zapomniał o tym, aby mu pogratulować otrzymanych nominacji, o których już tyle razy wspominaliśmy. Mowa oczywiście o Grammy 2017. Napisał mniej więcej, że jest dumny z jego partnera, przyjaciela ale również małego brata. Zobaczcie zdjęcie jakie dodał!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl