Justin Bieber: Rodzina – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta
Redaktorzy: Marta
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
OSTATNIE ZDJĘCIA Z GALERII

TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JUSTINA
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
TIKTOK: @justinbieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x- x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Justin Bieber: Rodzina - 07 cze 2012 / Vienna


Mama – Pattie Mallette

Pattie urodziła się 2 kwietnia 1975 roku w Stratford, Ontario, Kanada. Ma korzenie francuskie. Jej rodzice to Michael i Diane Mallette. Ma jednego starszego brata, Chrisa. Miała starszą siostrę, która zmarła w wieku pięciu lat, na wskutek uderzenia przez samochód podczas przechodzenia przez pasy. Rodzice Mallette rozwiedli się, gdy ta miała dwa lata. W 1981, jej mama poślubiła Brucea Dale. Jej biologiczny ojciec zmarł. Mając 14 lat eksperymentowała z narkotykami i alkoholem. W wieku 15 lat rozpoczęła związek z Jeremym, który przetrwał cztery lata. Opuściła dom mając 16 lat, zarabiając na drobnych kradzieżach i handlu narkotykami. Kiedy miała 17 lat, próbowała popełnić samobójstwo, rzucając się pod ciężarówkę, co skończyło się tym, iż wylądowała na oddziale psychiatrycznym, przyjęła chrześcijaństwo. Wyszła za Biebera. Sześć miesięcy później zaszła w ciążę. W tym czasie, przeniosła się do domu samotnych matek. Wiele osób doradzało jej dokonać aborcji, jednakże ta była temu przeciwna. Jej związek z Jeremym nie przetrwał, para rozwiodła się gdy ich syn miał 2 lata. Mallette wychowywała syna w Stratford, z pomocą jej mamy i ojczyma. Studiowała projektowanie stron internetowych. Jest to jedna z najważniejszych osób w życiu naszego artysty.


Ojciec – Jeremy Bieber

Jeremy urodził się 4 czerwca 1975 roku w Ontario, Kanada. Jego pełne imię to Jeremy Jack Bieber. Ożenił się z mamą Justina, Pattie Mallette, kiedy miał zaledwie 19 lat. Urodziła mu ona syna, Justina. Małżeństwo Jeremyego z Pattie nie trwało długo. Para rozwiodła się, kiedy ich syn miał tylko 2 lata. Po rozwodzie z Pattie, Jeremy przeprowadził się do Winnipeg, gdzie poznał matkę swoich dwójki kolejnych dzieci, Erin Wagner. Po rozwodzie Jeremy wciąż był częścią życia Justina. To właśnie on zrodził w naszym idolu miłość do klasycznego rocka. Jak się okazuje, Erin i Jeremy nigdy nie wzięli ślubu, byli parą, która doczekała się dwójki dzieci. Pierwszym owocem miłości tego związku okazała się córeczka, Jazmyn, urodzona w 2008 roku. W 2009 roku do urodził się Jaxon. Poniżej możecie przeczytać wypowiedź Justina o ojcu.

„Mam świetne relacje z tatą. Kiedy byłem młodszy nauczył mnie jak grać kilka piosenek na gitarze. On jest tym, dzięki któremu pokochałem klasycznego rocka, nakierował mnie na zespoły takie jak Guns N’ Roses i Metallica. Nauczył mnie też jak prowadzić samochód. Jest super.”


Przyrodnia siostra – Jazmyn Bieber

Jazmyn urodziła się 30 maja 2008 roku w Ontario, Kanada. Jej pełne imię to Jazmyn Kathleen Bieber. Jest owocem miłości związku ojca Justina, Jeremyego Biebera oraz macochy, Erin Wagner. Na dziewczynkę zamiast Jazmyn mówią Jazzy, jest to po prostu skrót od jej imienia. Jest ona przyrodnią siostrą Justina. Dziewczynka jest najukochańszą kobietą na świecie dla Biebsa, zaraz po jego mamie. Nieraz nasz idol nazywa ją swoją „księżniczką.” Bieber stara się spędzać z nią tyle czasu ile tylko może. Na twitterze często możemy przeczytać wpisy o tym, jak to tęskni za małą. Piosenkarz dodaje też często z nią na portale społecznościowe zdjęcia bądź filmiki.


Przyrodni brat – Jaxon Bieber
Jaxon urodził się 20 listopada 2009 roku w Ontario, Kanada. Jego pełne imię to Jaxon Julian Bieber. Tak jak i starsza siostra Jazzy, jest owocem miłości związku ojca Justina, Jeremyego Biebera oraz jego ówczesnej partnerki, Erin Wagner. Chłopczyk jest strasznie nieśmiały. Bieber niejednokrotnie udostępniał w sieci różne z nim zdjęcia, jak i widea.

Babcia – Diana Mallette.
Jest to mama Pattie, czyli mamy Justina. To właśnie ta kobieta pomagała wychowywać swojej córce malutkiego Biebera. Obdarzyła go ona wielką miłością. Tutaj możecie zobaczyć jej zdjęcie.

Dziadek – Bruce Dale.
Jest to ojczym Pattie, mamy Justina. Mimo, iż jest ojczymem Bieber traktuje i uważa go jak najbardziej za dziadka. To właśnie ten facet pomagał wychowywać 19 letniej wówczas dziewczynie, naszego Justina. Tak jak, i jego żona, Diana obdarzył on wnuczka wielką miłością. Starał się wraz z żoną wychować go na porządnego faceta. Tutaj możecie zobaczyć jego zdjęcie.

Prababcia Justina
O tej kobiecie niestety wiadomo nie wiele. Pojawiła się na premierze filmu Justina „Never Say Never 3D” w Toronto. Po owym wydarzeniu nie widziano jej więcej przy boku Biebera. Jest ona prawdopodobnie babcią mamy JB, Pattie. Po zdjęciu można stwierdzić, że mają oni dobry kontakt. Tutaj możecie zobaczyć jej zdjęcie.

Dział stworzony na potrzeby strony JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie jego treści. Dziękujemy!KOMENTARZE