• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
11/09/2017
Nowe foldery w naszej galerii! Fan art & merch – Beliebers
Tusihuana | Skomentuj (0)

Witajcie Beliebers! Postanowiliśmy stworzyć dwa foldery związane z Wami na naszej stronie. A więc przy nowym wyglądzie będą one pojawiały się w ramkach po którejś ze stron. Są to Fan Arty oraz Beliebers w merchu. Do obu folderów już teraz możecie zacząć podsyłać nam fotki, które z resztą od razu umieścimy na naszej stronie. Kilka zdjęć już nam podesłaliście, więc mamy z czego zacząć. Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie i pomoc w tworzeniu strony. Pamiętajcie, że to wszystko jest dla Was. Macie jakieś zdjęcie? Podeślijcie nam w wiadomości prywatnej na naszym Twitterze. Kliknijcie w link poniżej, aby do nas napisać!

www.twitter.com/jbieberplteam

Fan Arty – Beliebers

Beliebers w merchu

06/08/2017
Nowy wygląd naszej strony oraz galerii!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Przyszedł ten moment, kiedy wiele w życiu Justina Biebera się zmieniło. Również płynął czas, a era „Purpose” się skończyła. Właśnie dlatego postanowiliśmy nieco zmienić nasz wygląd. Przygotowany został specjalnie dla Was, aby umilić Wam czas przeglądania strony. Zwróćcie uwagę na czat po lewej stronie. Został od podstaw przygotowany dla Was. Także możecie zauważyć wiele nowości w samych przyciskach, projektach ale nie tylko. Dziękujemy za wykonanie naszego wyglądu administratorce strony mileyraycyrus.pl oraz Sharon za zakodowanie go. Jesteśmy z Wami już 6 lat online i wiele Wam zawdzięczamy. Dziękujemy Wam za wsparcie!

Sprawdźcie także nowy wygląd galerii zdjęć!

25/07/2017
Sekretny projekt JBIEBER.PL
Tusihuana | Skomentuj (0)

Chcecie wziąć udział w sekretnym projekcie strony JBIEBER.PL? Byliście na koncercie Justina Biebera w Krakowie, macie masę zdjęć opasek koncertowych, akcji koncertowych (My Purpose Is…), zdjęć sprzed jak i środka areny, filmików z koncertu oraz zdjęć? Chcecie się nimi z nami podzielić, abyśmy mogli zrobić z tego coś niesamowitego? Przeczytajcie i dołączcie!

21/10/2016
Będzie nominowany do Grammy? | 21 dni do koncertu #PurposeTourKraków!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Chodzą plotki, że zostanie nominowany do kolejnej nagrody Grammy w tym roku. Prawdopodobnie może być nominowany z albumem „Purpose”. Jeżeli Justin Bieber wygra, to będzie kolejne ogromne osiągnięcie przez gwiazdora. Życzymy mu tego z całego serca!

Pozostało jedynie 21 dni do koncertu w Krakowie! Kolejnym powrotem do przeszłości z naszej strony jest M&G ale nie takie mało dla nas istotne. Pamiętacie dzień 25 marca 2013? Tak, Justin Bieber znajdował się wtedy w Polsce, a dokładniej w Łodzi. Wtedy odbył się koncert, a przed nim Meet&Greet z idolem! Jeżeli myślicie, że nie mamy z tego zdjęć to jesteście w błędzie. Przypomnijcie sobie jak to wyglądało zaglądając do naszej galerii!

26/09/2016
(26.09) Przygotowania do koncertu w Helsinkach
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dzisiaj ma odbyć się kolejny koncert ze światowej trasy „Purpose”. Teraz czas na stolice Finlandii, czyli Helsinki! Najbardziej niecierpliwi fani nocowali już dzień wcześniej pod areną. Niektórym Beliebers tej nocy poszczęściło się, spotkały bowiem tancerzy Biebsa, a także DJ Tay Jamesa, od którego dostały koszulki! Czekających fanów było naprawdę sporo. Zobaczcie jak to wyglądało!

Sklepik z pamiątkami z koncertu stanie przed areną. W trakcie jego rozkładania fani strzelili parę fotek. Zajrzyjcie w galerię!

Przygotowania w trakcie też w samym środku areny! Możecie zobaczyć zdjęcia nie tylko sprzed niej, ale też właśnie i od środka. Ekipa została uchwycona podczas rozkładania sceny. Sprawdźcie zdjęcia!

26/09/2016
(25.09) W Stryn, Norwegia
Tusihuana | Skomentuj (0)

Po koncertach w Oslo nasz idol postanowił zabawić w Norwegii jeszcze jeden dzień, czyli 25 września. Fani przez okno restauracji w Stryn zrobili mu dwa zdjęcia. Justin śmieje się z czegoś. Od razu rzuca się w oczy jaskrawo-pomarańczowa czapka na jego głowie. Chociaż fotek nie jest wiele, warto je zobaczyć. Zapraszam do galerii!

24/09/2016
(24.09) Fani już czekają na kolejny koncert w Oslo!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Drugi koncert w Oslo ma odbyć się dziś wieczorem, jednak pod areną już kilka godzin temu czekało około 200 fanów! Teraz jest ich dużo więcej. W Norwegii jest dość zimno i na zdjęciach widać, że okryli się kocami. Zobaczcie na zdjęcia spod areny!

24/09/2016
(22.09) Biebs w restauracji, w Amiens
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się dwu-zdjęciowa sklejka z 22 września, z restauracji w Amiens, położonego we Francji. Justin jest ubrany w szary dres i rozmawia z ludźmi przy stoliku. Zdjęcie prawdopodobnie zostało wykonane przez fankę. Rzućcie okiem na to zdjęcie!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl