• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
12/10/2017
Stadium Tour Merch 2.0 | Dostępny teraz!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wcześniej w internecie krążyły zdjęcia merchu z literką „B” tak samo jak było z „S”, przy stadionowym merchu trasy „Purpose”. Obecnie dostaliśmy Stadium Tour 2.0 Merch, który można już zakupić przez stronę internetową! Rzeczy są naprawdę podobne do poprzedniej kolekcji. Natychmiast dostaliśmy masę pytań, czy pojawi się w H&M jak w przypadku pozostałych, jednak na razie nie mamy takich informacji. Konto Purpose Tour na profilu Instagramowym wspomniało na ten temat, a także na ich Stories. Podobnie stało się w przypadku konta SB Projects. Nie spodziewaliśmy się tego, że może wyjść kolejna część, dostaliśmy ją nieco z zaskoczenia. Do galerii podobnie jak przy wcześniejszym wrzuciliśmy zdjęcia rzeczy, ale także sprawdzić je na poniższej stronie!

www.purposetourmerch.com

Instagram SB Projects

Instagram Purpose Tour

17/09/2017
Justin na Instagramie
Martyna | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec nie zaprzestał dodawania zdjęć swoich fanów ubranych w merch Purpose Tour na swój Instagramowy profil. Ostatnio pojawiły się dwa kolejne zdjęcia fanek ubranych w ulubione części kolekcji. Oprócz tego nasz idol dodał także swoje zdjęcie, gdzie ubrany jest w jeden z dresów ze stadionowego merchu. Poza tym wokalista udostępnił zdjęcie swojego przyjaciela Khalila wyznając mu w opisie, że będzie go kochał do końca ich dni. Sprawdźcie wszystkie koniecznie!

08/09/2017
Kolekcja merchu #PurposeTheStadiumTour w PacSun!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się kolekcja merchu stadionowej trasy „Purpose”, jednak tym razem nie w H&M, a w PacSun. Wchodząc na stronę od razu informuje Was o możliwości zakupi produktów do Polski, dlatego przekazujemy Wam tę informację. Jeżeli chcecie zakupić jakikolwiek produkt od nich, dostać go prosto do domu to nie ma najmniejszego problemu. Mają wiele rzeczy, których nie zobaczymy w polskich sklepach, jak H&M, więc warto zerknąć. Kliknijcie w poniższy obrazek!

07/09/2017
Merch Stadium Tour w H&M!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Już od dzisiaj – 7 września w H&M, także w Polsce możemy znaleźć Stadium Tour Merch naszego ulubieńca. Rzeczy jest wiele, są naprawdę niesamowite i warte zakupienia. Niektórzy z naszego Teamu również już mają swoje nowe zdobycze z tej kolekcji. Możemy na stronie online także zakupić ciuchy, a są to m.in. bluzy, koszulki, bluzy z kapturem, dresy, ale także wiele, wiele innych rzeczy. Nie widzieliście jeszcze? Koniecznie musicie to sprawdzić. Kliknijcie w poniższy obrazek!

25/08/2017
Justin na Twitterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec przekazał nam świetną i niemałą wiadomość. Od 7 września pojawi się w sieci sklepów H&M oraz online w H&M uwielbiany przez nas PURPOSE MERCH STADIUM. Dość długo na to czekaliśmy, wiedząc, że może to nastąpić, gdyż wcześniejsze ubrania również można było zakupić w tych sklepach. Tę informację wokalista przekazał nam za pośrednictwem swojego Twittera. Wielu bardzo ucieszyła ta wiadomość, w tym również Was. Czekamy na to razem z Wami!

23/08/2017
Merch Stadium Tour już wkrótce w H&M!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Już niedługo, po raz kolejny na półkach sieci sklepów H&M zawita stadionowy merch trasy „Purpose”. Poprzedni został przyjęty bardzo dobrze, tysiące Beliebers dostały szanse by zakupić oryginalne ciuchy naszego idola. Kolekcja będzie dostępna stacjonarnie jak i online! Czy jesteście tak samo podekscytowani jak my? Koniecznie dajcie nam znać na czacie – lub znajdźcie nas na innych portalach społecznościowych!

06/08/2017
Karla Welch x Hanes | Nowa sesja zdjęciowa
Patrycja | Skomentuj (0)

Ostatnio pojawiło się mnóstwo zdjęć naszego idola z sesji zdjęciowej dla współpracy wokalisty z Karlą Welch i firmą Hanes w której nasz ulubieniec brał ostatnio udział. Karla Welch, jest stylistką piosenkarza. Przypominamy że jako pierwsza podpisała się do pracy z Justinem podczas Believe Tour w 2012r. Na zdjęciach z najnowszej sesji, nasz idol pojawił się tam w białych t-shirtach, ma na sobie również, jeansy. Jedne zdjęcia są czarno-białe, inne czerwone. Do sesji pojawił się również filmik promujący, który już teraz możecie obejrzeć na naszym kanale! Jesteście ciekawi jak nasz ulubieniec wyglądał? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

19/07/2017
Nowy merch – Purpose Stadium Tour
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawił się nowy merch, który został dodany na oficjalną stronę Purpose Tour Merch naszego ulubieńca. W skład dodany zostały włączone bluzy, spodenki, spodnie, bluzki, dresy ale to nie wszystko. Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem, mamy dla Was wszystkie najnowsze zdjęcia, które dodaliśmy do galerii. Również te nieco starsze. Sprawdźcie je!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl