• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/09/2017
Najnowsze zdjęcia z Instagrama
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista na swój Instagramowy profil wrzucił 3 nowe zdjęcia. Pierwsze z nich zostało wykonane przez paparazzich dokładnie 20 września, kiedy opuszczał The Nice Guy w znanym nam Carlem Lentzem. Miało to miejsce w West Hollywood, a jak wiadać artyście tak spodobało się zdjęcie, że postanowił je dodać na swój profil. Oprócz tego kolejnym zdjęciem był właściwie screen z rozmowy z Facetime. Ostatnim zdjęciem jest obrazek, na którym napisane jest „black lives matter”. Wokalista dodał do tego zdjęcia naprawdę spory opis. Postanowiliśmy go dla Was przetłumaczyć, gdyż ma ogromny przekaz!

„Jestem białym Kanadyjczykiem i nigdzie nie będę czuł jak to jest być czarnym amerykanem, ale wiem, że jestem gotowy wstać i posłużyć się moim głosem, aby poruszyć temat rasizmu, ponieważ to realna rzecz i jest teraz bardziej rozpowszechniona niż kiedykolwiek w życiu widziałem… wszyscy jesteśmy dziećmi Boga i wszyscy jesteśmy RÓWNI”

23/09/2017
Nowa aktulizacja na Facebooku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec po raz kolejny chwali się fotką, którą w pierwszej kolejności dodał jego ojciec – Jeremy Bieber, na swój Instagramowy profil. Następnie wokalista zrobił to samo, dodając ją na ten sam social, a teraz postanowił wrzucić to samo zdjęcie z tym samym podpisem na swój Facebookowy profil. Widać artyście ogromnie spodobało się zdjęcie z czasów dzieciństwa. Wspominaliśmy Wam już o nim, więc jedyne co możemy dodać w tym momencie to jego post.

21/09/2017
Aktualizacja Dana Kantera poprzez Instagram
Oliwia | Skomentuj (0)

Dan Kanter, czyli były gitarzysta naszego ulubieńca wrzucił na swój Instagram fotkę, na której znajduje się on sam i nasz idol. Zdjęcie zostało zrobione w 2012 roku podczas koncertu z trasy „Believe”, który odbył się na Zócalo Square w cudownym Meksyku. Widzimy na nim jak artysta ubrany w biały t-shirt oraz białe, długie spodnie siedzi na taborecie i śpiewa, a obok niego jest Dan Kanter, który gra na swojej gitarze. Z opisu pod zdjęciem wiemy, że fotka została zrobiona podczas piosenki „Be Alright”. Gitarzysta dodał to zdjęcie pokazując, że ciągle modli się i pamięta o wszystkich w Meksyku. To były naprawde cudowne chwile.

20/09/2017
Justin na Instagramie oraz Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec na swoim profilu Instagramowym, dokładnie dzisiaj dodał zdjęcie, które wcześniej mogliśmy podziwiać dodane przez jego tatę – Jeremiego Biebera na ten sam portal. Czarno-białe zdjęcie z dzieciństwa naszego idola naprawdę spodobało się fanom. Wokalista napisał w opisie, że to on jest na zdjęciu. Oprócz tego na swoim Instagram Stories wokalista postanowił pochwalić się nam obecnością w studiu. Na nagraniu można usłyszeć co w nim stworzył. Piosenka jest bardzo ciekawa, nie możemy doczekać się jej wydania! Oprócz tego możemy zobaczyć na kolejnych videach jak gwiazdor gra w grę na playstation, polegającą na hokeju. Wygląda na bardzo podekscytowanego najnowszą wersją gry i możliwością poruszania się na boisku.

Instagram

Instagram Stories

19/09/2017
iFLY Indoor Skydiving w aktualizacji Instagrama
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dzięki najnowszej aktualizacji na Instagramie, którego nazwa brzmi iFLY Indoor Skydiving mogliśmy dowiedzieć się, że wokalista pojawił się u nich, aby latać w powietrzu! Może to nieco zabawnie brzmieć, jednak postanowił wzbić się w powietrze, w czym pomógł mu tunel aerodynamiczny. Administratorzy konta napisali, że możemy wierzyć lub nie, ale gwiazdor znalazł nowy cel w tym oto tunelu. Podziękowali mu także za przybycie, aby latać. Na fotce jest ubrany w specjalny czerwony strój i jest w powietrzu. Uśmiecha się, co daje nam do zrozumienia, że miał z tego niezłą frajdę.

19/09/2017
Justin na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wokalista dodał na swoje Instagram Stories najpierw zdjęcie, na którym możemy zobaczyć czerwony portfel firmy „Supreme”, a następnie pojawiło się video, na którym prowadzi samochód i także pokazuje nową zdobycz. Widać ogromnie spodobał mu się, gdyż stał się tematem jego Stories z dnia 19 września. Czyżby nowy dodatek teraz był jego ulubionym? Tego dnia znajdował się w Beverly Hills, więc to tam zostało wykonane zdjęcie oraz nagrane video. Dodaliśmy zdjęcie do naszej galerii, a video możecie zobaczyć poprzez nasz kanał na YouTube. Jesteście ciekawi wyglądu tego portfela? Nie zapomnijcie tego sprawdzić!

18/09/2017
Jeremy Bieber w najnowszej aktualizacji Instagrama!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ojciec naszego ulubieńca, czyli Jeremy Bieber w najnowszej aktualizacji na swoim Instagramowym profilu dodał zdjęcie małego wokalisty. Możemy zauważyć, że kolorystyka zdjęcia jest czarno biała. Napisał on dosłownie „piękny chłopczyk” po czym oznaczył gwiazdora. Widać, że jest z tatą naprawdę blisko i oboje bardzo się kochają. Fani oceniają zdjęcie jako urocze. My również uważamy, że takie właśnie ono jest. Jako Beliebers uwielbiamy dostawać tego typu zdjęcia z dzieciństwa. Zgadzacie się? Rzućcie wzrokiem!

17/09/2017
(16.09) Justin na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

16 września nasz ulubieniec dodał na Instagram Stories kilka filmików. Promując video produkt CK, który nie do końca jednak pomaga, o czym wspomina także na filmiku. Ale widać, że wokalista chciał pobawić się w blogera. Oprócz tego dodał video, na którym pije mrożoną kawę i mówi, że jest dla niego i dla nas. Wszystko jest naprawdę w świetnym humorze. Wcześniej jeszcze pokazywał deskorolkę firmy Supreme, a także dodał jej zdjęcie. Sprzęt wygląda naprawdę dobrze, jest w czerwono-białym kolorze. Mamy zdjęcie, które umieścił oraz na naszym kanale na YouTube pojawiły się wszystkie filmiki. Polecamy zobaczyć wszystko niżej!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl