• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
13/09/2017
101 milionów obserwujących w serwisie Twitter! | Justin na Twitterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

W trakcie wydarzenia Hand in Hand i po nim przybyło naszemu ulubionemu wokaliście wiele obserwujących w serwisie Twitter. Obecnie jest ich ponad 101 milionów! Kolejny milion przybył mu w zalednie 12 dni, a to naprawdę krótki czas na zdobycie tylu obserwatorów. Widać, że profil wokalisty pcha się do przodu. Nadal pozostaje najwięcej obserwowanym artystą w historii. Zobaczcie!

Ponadto pojawił się nowy tweet na jego profilu, który został dodany podczas wydarzenia charytatywnego Hand in Hand. Mogliśmy dodzwonić się do naszego ulubionego wokalisty, aby przekazać datki, swoją pomoc ze względu na wydarzenia w Houston. Gwiazdor napisał „Zadzwońcie do mnie” i podał numer telefonu, a do tego także hasztag wydarzenia. Rzućcie okiem na tweet!

11/09/2017
Justin na Twitterze
Patrycja | Skomentuj (0)

Na jednym ze swoich portali społecznościowych jakim jest Twiiter, nasz ulubieniec podał dalej jeden z tweetów oraz sam coś napisał. Podany dalej tweet przez artystę to post należący do dziennikarza ‚E! News‚ dotyczy sztormu w Houston, dokładniej miasto w Teksasie. Przez dziennikarza został dodany filmik pokazujący wstrząsające nagrania z tego wydarzenia oraz wypowiedzi na ten temat menadżera naszego ulubieńca Sootera Brauna oraz wokalistki Kelendrie Rowland. Zobaczcie ten filmik już teraz!

Tweet napisany przez piosenkarza również dotyczy sztormu w Houston, parę dni temu chodziły plotki że Justin weźmie udział w wydarzeniu Hand In Hand, zostało to potwierdzone. Jak napisał artysta jest tym wydarzeniem zaszczycony. Dodał również zdjęcie, dotyczące tego wydarzenia, które możecie już teraz zobaczyć w naszej galerii!

08/09/2017
Dwa nowe rekordy w Księdze Guinessa
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się świetna wiadomość, a o połowie tej wiadomości wspominaliśmy Wam w ostatnich wpisach. Justin Bieber zostanie dodany z dwoma nowymi rekordami Guinessa w tym roku, czyli najwięcej obserwatorów artysty na Twitterze i Instagramie! To naprawdę kolejne ogromne wyróżnienie dla niego, szczególnie, że pewnie każdy słyszał o Księdze Guinessa i pobijaniu rekordów. Pragniemy pogratulować wokaliście i życzyć dalszych i jeszcze większych suksesów. Spójrzcie!

07/09/2017
100 milionów obserwujących na Twitterze! Rekord Guinessa
Tusihuana | Skomentuj (0)

Naz ulubieniec pobił kolejny rekord, zapisany w Księdze Guinessa. A więc wokalista otrzymał okrągłą liczbę obserwujących w serwisie Twitter, a jest to równe 100 milionów. Jest pierwszym artystą, który tego dokonał. Przed nim jedynie artystka, znana nam Katy Perry otrzymała taką liczbę. Rekord został dodany do Księgi 2017 roku. To naprawdę coś, czego trzeba pogratulować naszemu ulubionemu wokaliście. Życzymy kolejnych rekordów!

22/08/2017
Justin na Twitterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista podobnie jak na Facebooku, tak też na Twitterze umieścił link do lyric video, do najnowszego hitu o tytule „Friends”. Oprócz tego podał dwa tweety, jeden od Apple Music, wspominający także o piosence i możliwości odsłuchania jej poprzez iTunes, oraz drugi od Spofity, także w tej samej tematyce. Widać piosenka jest dobrze promowana i bardzo dobrze o niej jest mówione. Piosenka stała się od razu hitem, być może nawet tych wakacji. Dla nas już nim jest. A wy jak sądzicie? Sprawdźcie co nowego na jego profilu!

12/08/2017
Justin na Instagramie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Na Instagramie naszego ulubieńca pojawiło się nowe zdjęcie. Tym razem nie ma na nim naszego idola, a jest na nim Jaden Smith. Przypominamy, że wraz z głosem gwiazdora, można usłyszeć właśnie jego głos w piosence „Never Say Never”. Tak, to ten sam facet. Zdjęcie jest odpowiedzią właściwie na tweet przyjaciela wokalisty, gdyż napisał on, że go kocha. Również ten sam tweet dodał Team Bieber poprzez aplikację BKSTG. Nie tylko my go zauważyliśmy, ale także jego współpracownicy. Jest naprawdę uroczy. Zobaczcie najpierw tweet chłopaka!

Nasz idol podpisał zdjęcie „Ur adorable Jaden”, co w naszym języku brzmi „Jesteś cudowny Jaden”. Jak wiadomo nie od dzisiaj się przyjaźnią, mają dobry kontakt. Nawet podczas zakończonej już trasy „Purpose” wystąpili razem z piosenką „Never Say Never”. To oczywiście ich wspólny, wielki hit. Widzieliście już fotkę? Nie? Sprawdźcie ją teraz!

06/08/2017
Justin na Twitterze
Patrycja | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec miał ostatnio kilku dniową przerwę również na portalu społecznościowym, na pewno dobrze Was wszystkim znanym a jest to Twitter. Jego pierwsza aktywność od ostatniego czasu to podał dalej post związany z najnowszą sesją. Po podaniu dalej piosenkarz zacytował tweeta Karli pisząc hasztag. Zobaczcie jak wyglądają te tweety!

Tweet podany dalej

Tweet zacytowany

14/07/2017
98 milionów obserwujących na Twitterze! | Dodatkowe informacje
Tusihuana | Skomentuj (0)

Jedno z ostatnich osiągnięć naszego ulubieńca jest wielkie. Justina obserwuje obecnie 98 milionów użytkowników na Twitterze! Jest to druga najwięcej obserwowana osoba na tym portalu, zaraz za Katy Perry. To już coraz większa liczba. Czekamy na miliard obserwujących, póki co zobaczcie jak wygląda ta liczba oraz zobaczcie dodatkowe informacje!

Dodatkowe informacje:
– Piosenka „I’m The One” osiągnęła ponad 3 miliony wyszukań i odtworzeń na Shazam.
Justin Bieber ma obecnie ponad 21 miliardów wyświetleń w serwisie YouTube.
– Remix „Despacito” pokrył się 55 razy platyną w Stanach Zjednoczonych w programie RIAA Latin.
– Jest na 7 miejscu listy Billboard Top Money Makers, czyli najwięcej płatnych muzyków w 2016 roku.
– Wciąż jest na 1 miejscu listy „Today’s Top Artist” na Spotify z ponad 14,2 milionami dziennych osłuchań.

Chceck it out: clickitticket.com

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl